نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

۸۵ درصد درآمد دانشگاه آزاد صرف پرداخت حقوق می‌شود

اصلاح برنامه پنج ساله اول فرهنگی دانشگاه و آغاز تدوین راهبردهای برنامه پنج ساله دوم دانشگاه از جمله موضوعاتی بود که در جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر میرزاده و اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاداسلامی با بیان اینکه باید ازدواج را امری فرهنگی تلقی کنیم، اظهار داشت: با تسهیلات وام فراهم شده برای ازدواج دانشجویان، پیش بینی می کنیم بتوانیم سالانه به تشکیل ۲۰ هزار خانواده کمک کنیم.

وی کمبود منابع مالی را یکی از دلایل ایجاد آثار ماندگار فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۴۷ هزار کارمند، ۳۰هزار عضو هیأت علمی تمام وقت، ۲۸هزار عضو هیأت علمی پاره وقت مشغول فعالیت هستند که ۸۵ درصد از درآمد دانشگاه صرف پرداخت حقوق به آنها می شود و تنها ۱۵درصد از بودجه دانشگاه صرف امور توسعه ای و فرهنگی می شود.

میرزاده با بیان اینکه در حوزه علوم انسانی نزدیک به ۷۰۰هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند، اظهار داشت: این موضوع نیازمند تدوین و اجرای برنامه های خاصی برای آنان است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم