نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

۸۵ درصد درآمد دانشگاه آزاد صرف پرداخت حقوق می‌شود

اصلاح برنامه پنج ساله اول فرهنگی دانشگاه و آغاز تدوین راهبردهای برنامه پنج ساله دوم دانشگاه از جمله موضوعاتی بود که در جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر میرزاده و اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاداسلامی با بیان اینکه باید ازدواج را امری فرهنگی تلقی کنیم، اظهار داشت: با تسهیلات وام فراهم شده برای ازدواج دانشجویان، پیش بینی می کنیم بتوانیم سالانه به تشکیل ۲۰ هزار خانواده کمک کنیم.

وی کمبود منابع مالی را یکی از دلایل ایجاد آثار ماندگار فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۴۷ هزار کارمند، ۳۰هزار عضو هیأت علمی تمام وقت، ۲۸هزار عضو هیأت علمی پاره وقت مشغول فعالیت هستند که ۸۵ درصد از درآمد دانشگاه صرف پرداخت حقوق به آنها می شود و تنها ۱۵درصد از بودجه دانشگاه صرف امور توسعه ای و فرهنگی می شود.

میرزاده با بیان اینکه در حوزه علوم انسانی نزدیک به ۷۰۰هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند، اظهار داشت: این موضوع نیازمند تدوین و اجرای برنامه های خاصی برای آنان است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم