نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

۸۵ درصد درآمد دانشگاه آزاد صرف پرداخت حقوق می‌شود

اصلاح برنامه پنج ساله اول فرهنگی دانشگاه و آغاز تدوین راهبردهای برنامه پنج ساله دوم دانشگاه از جمله موضوعاتی بود که در جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر میرزاده و اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاداسلامی با بیان اینکه باید ازدواج را امری فرهنگی تلقی کنیم، اظهار داشت: با تسهیلات وام فراهم شده برای ازدواج دانشجویان، پیش بینی می کنیم بتوانیم سالانه به تشکیل ۲۰ هزار خانواده کمک کنیم.

وی کمبود منابع مالی را یکی از دلایل ایجاد آثار ماندگار فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۴۷ هزار کارمند، ۳۰هزار عضو هیأت علمی تمام وقت، ۲۸هزار عضو هیأت علمی پاره وقت مشغول فعالیت هستند که ۸۵ درصد از درآمد دانشگاه صرف پرداخت حقوق به آنها می شود و تنها ۱۵درصد از بودجه دانشگاه صرف امور توسعه ای و فرهنگی می شود.

میرزاده با بیان اینکه در حوزه علوم انسانی نزدیک به ۷۰۰هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند، اظهار داشت: این موضوع نیازمند تدوین و اجرای برنامه های خاصی برای آنان است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم