نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

۸۵ درصد درآمد دانشگاه آزاد صرف پرداخت حقوق می‌شود

اصلاح برنامه پنج ساله اول فرهنگی دانشگاه و آغاز تدوین راهبردهای برنامه پنج ساله دوم دانشگاه از جمله موضوعاتی بود که در جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر میرزاده و اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاداسلامی با بیان اینکه باید ازدواج را امری فرهنگی تلقی کنیم، اظهار داشت: با تسهیلات وام فراهم شده برای ازدواج دانشجویان، پیش بینی می کنیم بتوانیم سالانه به تشکیل ۲۰ هزار خانواده کمک کنیم.

وی کمبود منابع مالی را یکی از دلایل ایجاد آثار ماندگار فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۴۷ هزار کارمند، ۳۰هزار عضو هیأت علمی تمام وقت، ۲۸هزار عضو هیأت علمی پاره وقت مشغول فعالیت هستند که ۸۵ درصد از درآمد دانشگاه صرف پرداخت حقوق به آنها می شود و تنها ۱۵درصد از بودجه دانشگاه صرف امور توسعه ای و فرهنگی می شود.

میرزاده با بیان اینکه در حوزه علوم انسانی نزدیک به ۷۰۰هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند، اظهار داشت: این موضوع نیازمند تدوین و اجرای برنامه های خاصی برای آنان است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم