نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شرکت بیش از ۷۰ استاد دانشگاه علوم‌پزشکی بیرجند در طرح “ضیافت اندیشه”

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم‌پزشکی بیرجند گفت: امسال بیش از ۷۰ نفر از اساتید دانشگاه علوم‌پزشکی بیرجند در طرح “ضیافت اندیشه” شرکت کرده‌اند.

حجت‌الاسلام سیدحسن سیدی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه خراسان جنوبی، افزود: سیاست نهاد نمایندگی مقام‌ معظم رهبری در کشور این است که با برگزاری طرح “ضیافت اندیشه” ویژه اساتید در اوقات فراغت اساتید در راستای دانش‌افزایی و بالابردن سطح بینش دینی، سیاسی اساتید دوره‌های مختلف با موضوعات متفاوت برگزار کند.

وی با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر اوقات فراغت اساتید همزمان با ماه رمضان شده است، گفت: در این سال‌ها طرح “ضیافت اندیشه” برای استفاده از ماه رمضان برگزار می‌شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم‌پزشکی بیرجند ادامه داد: درهردانشگاه با توجه به شرایط دانشگاه “ضیافت اندیشه” قبل، بعد و همزمان با ماه رمضان برگزارمی‌شود.

سیدی افزود: درخراسان جنوبی تنها دانشگاه علوم‌پزشکی طرح “ضیافت اندیشه” را در ماه رمضان برگزار می‌کند.

وی اظهارکرد: چهار دوره برای برگزاری طرح “ضیافت اندیشه” درخواست داده‌ایم و تا پایان سال این دوره‌ها برگزار می‌شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم‌پزشکی بیرجند با اشاره به اینکه طرح “ضیافت اندیشه” در ماه رمضان از دوم تا ۱۹ تیرماه برگزار می‌شود، اظهارکرد: “ضیافت اندیشه” سه دوره در رمضان به مدت ۱۰ روز با سه موضوع و سه گروه اساتید در کلاس‌های۳۰ نفره در صبح و بعدازظهر در دانشگاه علوم‌پزشکی برگزار می‌شود.

وی اخلاق حرفه‌ای سطح یک، اخلاق حرفه‌ای سطح دو و دوره تعلیم و تربیت از دیدگاه قرآن را از موضوعات “ضیافت اندیشه” برشمرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم‌پزشکی بیرجند تصریح کرد: دوره‌های تعلیم و تربیت از دیدگاه قرآن برای افرادی که دوره‌های اخلاق سطح یک و دو شرکت کرده‌اند و افرادی که فعالیت بالینی دارند برگزار می‌شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم