نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از دوشنبه

اعلام جدول زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اعلام جدول زمانی آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی، از آغاز ثبت‌نام آزمون از روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه خبر داد.
جبرائیل نسل سراجی ، با اشاره به مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی از ساعت ۱۸ روز دوشنبه تا ۱۲ اسفند ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir ، گفت: داوطلبان پس از انجام ثبت‌نام از ۲۳ تا ۲۵اسفند ماه می‌توانند نسبت به ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت‌نامی اقدام کنند.
وی به مهلت انتخاب محل توسط داوطلبان از ۲۸ خرداد ماه اشاره کرد و افزود: داوطلبان می‌توانند از ۲۸ خرداد ماه تا دوم تیر ماه نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون و انتخاب محل تحصیل به صورت اینترنتی اقدام کنند.
سراجی از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی در طی روزهای اول تا دوم تیر ماه خبر داد و گفت: کلید اولیه سوالات از ساعت ۱۸ هفتم تیر ماه منتشر می‌شود و داوطلبان می‌توانند تا نهم تیر ماه نسبت به ارسال اعتراضات خود اقدام کنند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به انتشار کلید نهایی سوالات در ۲۷ تیر ماه، از اعلام نتایج نهایی این دوره از آزمون در ششم شهریور ماه ۹۱ خبر داد.

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم