نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از دوشنبه

اعلام جدول زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اعلام جدول زمانی آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی، از آغاز ثبت‌نام آزمون از روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه خبر داد.
جبرائیل نسل سراجی ، با اشاره به مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی از ساعت ۱۸ روز دوشنبه تا ۱۲ اسفند ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir ، گفت: داوطلبان پس از انجام ثبت‌نام از ۲۳ تا ۲۵اسفند ماه می‌توانند نسبت به ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت‌نامی اقدام کنند.
وی به مهلت انتخاب محل توسط داوطلبان از ۲۸ خرداد ماه اشاره کرد و افزود: داوطلبان می‌توانند از ۲۸ خرداد ماه تا دوم تیر ماه نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون و انتخاب محل تحصیل به صورت اینترنتی اقدام کنند.
سراجی از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی در طی روزهای اول تا دوم تیر ماه خبر داد و گفت: کلید اولیه سوالات از ساعت ۱۸ هفتم تیر ماه منتشر می‌شود و داوطلبان می‌توانند تا نهم تیر ماه نسبت به ارسال اعتراضات خود اقدام کنند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به انتشار کلید نهایی سوالات در ۲۷ تیر ماه، از اعلام نتایج نهایی این دوره از آزمون در ششم شهریور ماه ۹۱ خبر داد.

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم