نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

۶۰۰۰ مترمربع فضای خوابگاهی به خوابگاه‌های دانشگاه محقق اردبیلی اضافه شد

معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: ۶۰۰۰ مترمربع خوابگاه دانشجویی به مجموع خوابگاه‌های دانشگاه محقق اردبیلی اضافه شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، ولی رسولی شریبانی همزمان با روز دانشجو و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه downloadیک میلیون تومان وام بلاعوض به دانشجویانی که از مهرماه امسال ازدواج کرده‌اند تعلق خواهد گرفت، افزود : امسال شش هزار متر از خوابگاه‌های دانشگاه محقق اردبیلی بازسازی و موکت‌بندی و رنگ‌آمیزی شده است.

وی افزود: امسال برای نخستین‌بار برای دانشجویان دکتری اعم از پسر و دختر خوابگاه در نظر گرفتیم تا شاهد اسکان این دانشجویان در فضای خود دانشگاه باشیم و با تجهیز خوابگاه‌ها سعی شد مشکلات قبلی برطرف شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری یک خوابگاه به تعداد خوابگاه‌های دانشگاه اضافه شد در عین حال گفت: هم اکنون ۴۰ درصد دانشجویان پسر دارای مشکل خوابگاه هستند.

معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با یادآوری اینکه ۹۰ درصد خوابگاه‌های دانشگاه دارای اینترنت پرسرعت هستند، گفت : پیش بینی شده است یک استخر در محوطه دانشگاه با اعتبار پنج میلیارد تومانی ایجاد می‌شود.

به گفته رسولی ، طی سه ماهه اخیر ۶ کارگاه و مشاوره رایگان در زمینه تحصیلی و روانی برای دانشجویان برگزار کرده‌ایم همچنین بسیاری از پرونده‌های انضباطی قبل از تشکیل کمیته مربوط آن حل می‌شود.

وی از تشکیل‌ کمیته‌های مشترک برای حل مشکلات و نارسایی‌های احتمالی دانشگاه خبر داد و گفت: آنچه که در این حوزه پیگیر هستیم مسائل مختلف، خواسته‌ها و مطالبات دانشجویان است که از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی شده است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم