نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

آغاز بکار نمایشگاه “تاریخچه دانشگاه علوم پزشکی تهران”

به منظور بزرگداشت هشتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، نمایشگاه تاریخچه این دانشگاه با حضور رییس، معاونان، روسای بیمارستانها، روسای دانشکده‌ها و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، دکتر علی جعفریان رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تاریخچه این دانشگاه، هدف از برگزاری آن را آشنایی دانشجویان و بازدید کنندگان با ظرفیتهای موجود دانشگاه و همچنین آموزش عالی علوم پزشکی دانست و گفت: خوشبختانه این دانشگاه در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی شرایط مناسبی دارد و می تواند با دیگر سازمانها تعاملات خوبی در حوزه پژوهش برقرار کند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ۳۸ غرفه با مشارکت ۱۲ دانشکده، ۵ معاونت، ۱۲ بیمارستان و پنج مرکز تحقیقاتی و واحدهای دیگر دانشگاه علوم پزشکی تهران تشکیل شده است که در آن دستاوردهای هشتاد ساله دانشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

جعفریان یادآورشد: این نمایشگاه از ۱۰ تا ۱۳ اسفندماه جاری در سالن شهدای دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، میزبان علاقه مندان تاریخ پربار دانشگاه است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران در پایان خاطر نشان کرد: روز سه شنبه ۱۲ اسفند ماه جاری از ساعت ۱۴ تا ۱۷ جشن هشتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه در تالار ابن سینا برگزار می‌شود که در آن از ۳۰ سال سابقه خدمت موثر اساتید قدردانی می‌شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم