نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رونمایی از پوستر “مسابقات ملی مناظره دانشجویان” همزمان با آغاز مهلت ثبت‌نام

سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از آغاز ثبت نام چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران از امروز پنجم اسفندماه در دانشگاه‌ها و واحدهای جهاد دانشگاهی سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار “دانشگاهی” ایسنا، مهدی کاظمی، دبیر چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در نشست خبری که امروز با حضور رییس جهاد دانشگاهی و به مناسبت آغاز چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان برگزار شد، گفت: این جشنواره برای اولین بار در ۱۵ استان برگزار می شود و استان هایی که قطعی شده اند شامل خراسان رضوی، قزوین، کرمان،‌ آذربایجان غربی و شرقی، ‌اصفهان، ‌ایلام، زنجان، لرستان، استان مرکزی می باشد همچنین بناست این مسابقه در استان تهران در سطح دانشگاه ها برگزارشود.

وی اظهار کرد: جشنواره در سطح دانشگاهی و استانی در اردیبشهت ماه و در سطح منطقه ای و کشوری نیز در مهر و آبان برگزار خواهد شد.

به گفته کاظمی، این مسابقات امسال در محورهای قانونمداری، اعتدال و خردورزی به عنوان گام اساسی در حوزه رشد فردی، مدیریت جهادی،‌ تحول اقتصادی،‌ اقتصاد مقاومتی و … در حوزه بحث توسعه نوآوری علمی و اشتغال دانش بنیان و همچنین نوع دوستی، خدمات داوطلبانه،‌ عدالت محوری،‌ رضایت از زندگی،‌ بهداشت روانی و سلامت عمومی در حوزه اجتماعی برگزار می‌شود.

کاظمی گفت:‌ این مسابقات فرصت مناسبی است که دانشجویان می توانند نظرات و دیدگاه های خود را درمعرض عموم قراردهند .

وی درباره جوایز برندگان جشنواره نیز گفت: با همکاری سازمان های دیگر به اولین برگزیده این مسابقه در سطح استانی ۱۰ میلیون ریال و در سطح کشوری ۸۰ میلیون ریال و در سطح منطقه ای ۲۰ میلیون ریال تعلق می گیرد.

در این نشست از پوستر چهارمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان رونمایی شد.


انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم