www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

۱۰ طرح فرهنگی ماندگار در دانشگاه‌های آزاد لرستان اجرا می‌شود

مدیر فرهنگی دانشگاه‌های آزاد لرستان از اجرای ۱۰ طرح فرهنگی ماندگار در دانشگاه‌های آزاد استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، مویدی در جمع خبرنگاران بیان کرد: با موافقت شورای فرهنگی دانشگاه‌های آزاد لرستان ۱۰ طرح فرهنگی ماندگار در این دانشگاه اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری جشنواره نماز و نیایش، برگزاری نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی، کارگاه‌های سبک زندگی اسلامی، دوره حامیان فرهنگ اسلامی و راه‌اندازی نهضت تفسیر قرآن بخشی از طرح‌های فرهنگی ماندگار مصوب در شورای فرهنگی دانشگاه‌های آزاد استان است.

این مقام مسئول تصریح کرد: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی، مراسم شکوفه‌های زندگی، جشنواره فیلم کوتاه با موضوع فرهنگی و اجتماعی و جشنواره جوان همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) بخش دیگری از طرح‌های مصوب در شورای فرهنگی دانشگاه‌های آزاد لرستان است.

مویدی یادآور شد: جشنواره نماز و نیایش در سه محور داستانی، شعر و ماکت‌سازی با هدف گسترش فرهنگ اقامه نماز تا پایان سال در سایر واحدهای دانشگاه آزاد لرستان برگزار می‌شود، در پایان سال آثار برتر معرفی و مورد صاحبان آنها مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

این مدیر دانشگاه‌های آزاد لرستان گفت: دوره حامیان فرهنگ اسلامی نیز در سه بخش اندیشه‌ای، مهارتی و فوق برنامه با حضور ۱۰۰ نفر از نخبگان و فعالان فرهنگی دانشگاههای آزاد لرستان آذرماه در خرم‎آباد برگزار می‎‌شود.

وی بیان کرد: ستاد جوانان دانشگاه‌های آزاد لرستان با حضور تعدادی از فعالان کانون‌های اجتماعی این دانشگاه بمنظور برگزاری جشنواره جوان همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان تشکیل شده است.

مدیر دانشگاه‌های آزاد لرستان با بیان اینکه این ستاد همزمان با روز جوان نسبت به برپایی نمایشگاه توانمندی‌های دانشجویی، برگزاری نشست‌های دانشجویی، تجلیل از کارمندان جوان و دانشجویان موفق و برگزاری همایش بزرگ جوانان و آینده بهتر با هدف معرفی مشاغل اقدام می‌کند، خاطرنشان کرد: جشنواره فیلم کوتاه نیز با موضوعات فرهنگی و اجتماعی نیز از جمله برنامه‌های فرهنگی است که تا پایان سال در تمام واحدهای دانشگاه آزاد لرستان برگزار می‌شود و نهایتا آثار برتر توسط داوران معرفی و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: همچنین مراسم شکوفه‌های زندگی به منظور پویایی و شکوفایی خانواده‌ها و فرزندان کارکنان دانشگاه‌های آزاد لرستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم