www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

“پرنیا” به دنبال راه‌اندازی لباس فرم دانشگاه نیست

طرح پرنیا با حضور دبیر کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد در دانشگاه الزهرا(س) افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» ایسنا،عاطفه امرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) دراین باره گفت: طرح پرنیا که از دو سال پیش کلید خورد، از جمله کارهای دانشجویی است که در آن قرار است نیازهای اولیه دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه را تامین کند.

وی با تاکید بر اینکه این طرح برای اولین بار و به صورت پایلوت در دانشگاه الزهرا(س) انجام می‌شود، گفت: قیمت مانتو و روپوش‌های تولید شده در طرح پرنیا ۲۰ تا ۳۰ درصد کمتر از تولید بازار است و امیدواریم که باعث استقبال و توسعه‌ این طرح در دانشگاه‌های دیگر نیز شود.

همچنین حمید قبادی دبیر کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد اسلامی نیز در رابطه با این طرح گفت: طرح پرنیا به دنبال راه‌اندازی لباس فرم دانشگاه نیست؛ بلکه تلاش برای ارتقای قدرت انتخاب مردم با کاربردهای مختلف در چارچوب الگوی ایرانی – اسلامی است.

وی همچنین این طرح را کمکی برای افزایش نگاه هنری به مد، لباس و تجاری سازی آن دانست و یادآور شد: هر دانشگاهی خواهان انجام این کار باشد بلافاصله دستور اجرایی آن در اختیارش قرار می‌گیرد.

قبادی با ابراز خوشنودی از ایجاد بازار کار توسط دانشگاه گفت: این طرح توسط خود دست اندرکاران حوزه‌ دانشگاه اجرا می‌شود و طبیعتا یکی اهدافش اجرای طرح‌های دانشجویان و به تولید انبوه رساندن آن است که در کنار آن تولید کنندگان نیز حضور داشته و بخش فروش را بر عهده دارند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم