www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه سهند برگزار می‌شود

مدیر امور فرهنگی دانشگاه صنعتی سهند گفت: تلاش می کنیم با برنامه ریزی صحیح کرسی های آزاد اندیشی را در این دانشگاه برگزار کنیم.

علیرضا هاشمی اسکویی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، اظهار کرد: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و سخنرانی های تخصصی در حوزه های مختلف از جمله برنامه های دانشگاه صنعتی سهند در طول سال است.

وی از فعالیت سه تشکل بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان و انجمن اسلامی دانشجویان در این دانشگاه خبر داد و گفت: هر یک از این تشکل ها با توجه به سیاست های خود برنامه های متنوعی در طول سال اجرا می کنند.

هاشمی اسکویی با اشاره به برنامه های شاخص این دانشگاه در امور فرهنگی اظهار کرد: در طول سال جاری ۱۲۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه به اردوی راهیان نور اعزام شده اند و محفل انس با قرآن به صورت مستمر در این دانشگاه برگزار می شود.

وی گفت: برگزاری جشنواره رویش ویژه کانون های فرهنگی، هنری و جشنواره حرکت ویژه انجمن های علمی از دیگر برنامه های شاخص دانشگاه بوده است.

وی با اشاره به اهتمام این دانشگاه در حمایت از نشریات دانشجویی گفت: در حال حاضر ۱۴ نشریه دانشجویی در این دانشگاه دارای مجوز است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم