www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

کاهش دانشجو تهدیدی برای دانشگاه‌هاست

رییس موسسه جهاد دانشگاهی کاشمر کاهش دانشجو را تهدیدی برای دانشگاه‌ها دانست.

به گزارش خرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، صادق باغبان در جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود جهاد دانشگاهی کاشمر که در محل اردوگاه شهید جعفریان خلیل‌آباد برگزار شد، افزود: کاهش دانشجو معضلی است که امروزه گریبان‌گیر دانشگاه‌ها شده است.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان این دانشگاه از شهرهای مختلف همانند کردستان، ارومیه، بندرعباس و… مشغول به تحصیل هستند، خطاب به دانشجویان جدیدالورود گفت: امیدواریم در کارهایی که در آینده برای بشریت می‌خواهید انجام دهید تعهد داشته باشید. آینده کشور در دستان شما دانشجویان قرار گرفته است قدر این دوران را بدانید و حداکثر استفاده را از آن ببرید.

باغبان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی یکی از مولودهای اصلی انقلاب است، افزود: جهاد دانشگاهی از زمان تاسیس منشاء خیرات و برکات بسیاری در زمینه‌های پژوهشی، فرهنگی، آموزشی بوده به طوری که تاکنون گام‌های موثری در این زمینه‌ها برداشته است.

وی در پایان با اشاره به اینکه مشکلات بسیاری در کشور است اما همه باید در جهت رفع آنها تلاش کنید، ابراز کرد: این افتخاری برای جمهوری اسلامی ایران است که بدون وابستگی به سایر کشورها مشکلات توسط جوانان همین کشور حل می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم