www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

پرداخت ۸۴۶ میلیون تومان تسهیلات به دانشجویان دانشگاه لرستان

رئیس اداره رفاه خدمات دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: ۸۴۶ میلیون تومان تسهیلات به دانشجویان این دانشگاه پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمد رضوانی راد در جمع خبرنگاران، افزود: در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۳، ۸۴۶ میلیون تومان تسهیلات به بیش از ۱۷۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان پرداخت می‌شود.

وی اعتبار وام شهریه را ۲۲ میلیون و ۶۲۷ هزار تومان، اعتبار وام ضروری را ۶۱۰ میلیون تومان، اعتبار وام ضروری را ۵۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و اعتبار وام ودیعه مسکن را ۱۵۷ میلیون تومان اعلام و اظهار کرد: به هر دانشجوی متقاضی ۳۰۰ هزار تومان وام شهریه، ۴۲۵ هزار تومان وام تحصیلی، بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان وام ضروری و بین سه تا چهار و نیم میلیون تومان وام ودیعه مسکن به دانشجویان روزانه متاهل در مقاطع مختلف تحصیلی پرداخت می‌شود.

رئیس اداره رفاه خدمات دانشجویی دانشگاه لرستان تصریح کرد: براساس میزان اعتبار اختصاص یافته ۷۵ نفر از دانشجویان این دانشگاه از وام شهریه ۱۴۵۰ نفر از وام تحصیلی، ۱۵۰ تا ۱۷۰ نفر از وام ضروری و بین ۴۰ تا ۵۰ نفر از وام ودیعه مسکن بهره‎مند می‌شوند.

رضوانی راد اضافه کرد: یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز به‎صورت متمرکز در قالب وام ازدواج دانشجویی به دانشجویان تعلق می‌گیرد.

وی گفت: دانشجویان متقاضی بهره‎مندی از تسهیلات صندوق رفاه می‎توانند تا هشتم بهمن‎ماه به سایت دانشگاه لرستان به آدرس LU.AC.IR مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم