www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

وقتی فن‌آوری دردسرساز می‌شود

پس از آن که مشخص شد ۲۴ نفر از دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه «آدلاید» استرالیا در یکی از امتحانات سال تحصیلی گذشته تقلب کرده‌اند نمره آنها کسر و برخی از آنها نیز مردود شدند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تحقیقات مسئولان دایره امتحانات دانشگاه آدلاید مشخص شد که ۲۴ دانشجوی دانشکده پزشکی این دانشگاه در یکی از امتحانات سال گذشته تقلب کرده‌اند. دانشجویان سال پنجم دانشکده پزشکی از تبلت‌هایی که در آنها اطلاعات آزمون پزشکی نگهداری می‌شد، استفاده کرده‌ بودند.

دایره امتحانات دانشگاه آدلاید در همین رابطه اعلام کرد: این دانشجویان منشور صداقت دانشگاهی را زیرپا گذاشته‌اند و در نتیجه ۱۰ درصد از نمره آنها کسر شده و دروس سال ششم خود را نیز باید مطابق اعلام دانشگاه انتخاب کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از یونیورسیتیز نیوز، «آلیستر برت»، رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه آدلاید گفت: تمام دانشجویانی که تقلب کرده‌اند باید در سال ششم خود دروس بیشتری را بگذرانند. همچنین برخی از آنها نیز باید دوباره در امتحان این درس شرکت کنند. مسئولان این دانشگاه اعلام کردند با وجود مشکلاتِ استفاده از تبلت‌ها، استفاده از فن‌آوری در این دانشگاه متوقف نخواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم