www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

واگذاری مسئولیت کمیته نظارت بر خوابگاه‎های خودگردان به دانشگاه لرستان

رئیس دانشگاه لرستان گفت: مسئولیت کمیته نظارت بر خوابگاه‎های خودگردان دانشجویی خرم آباد به دانشگاه واگذار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، خسرو عزیزی در جمع خبرنگاران بیان کرد: این دانشگاه برای رفع نیازهای این دانشگاه به فضای خوابگاهی، زمین مورد نیاز را در اختیار سرمایه گذارانی که چارچوب‌های دانشگاه را بپذیرند قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پیگیر اخذ مجوز از هیات امنای دانشگاه برای واگذاری زمین به بخش خصوصی جهت ساخت خوابگاه دانشجویی هستیم افزود: رایزنی‌هایی نیز با استاندار، معاون عمرانی و مدیر کل راه و شهرسازی استان برای اختصاص بخشی از اراضی مسکن مهر کمالوند که اراضی آن متعلق به دانشگاه لرستان بوده جهت احداث خوابگاه صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه در جلسه‌ای در استانداری که حضور یافته‌ام اولین حرفم این بود که وضعیت خوابگاههای خودگردان خرم آباد اسفناک است و وضعیت این خوابگاه‌ها درشأن دانشجو نیست.

عزیزی از واگذاری مسئولیت کمیته نظارت بر خوابگاه‎های خودگردان دانشجویی خرم آباد به دانشگاه لرستان خبر داد و تصریح کرد: طبق قانون وظیفه نظارت بر خوابگاههای خودگردان بر عهده دانشگاه مادر استان است، اما تاکنون مسئولیت کمیته ناظر بر این خوابگاه‌ها در خرم آباد برعهده دانشگاه پیام نور بوده است که با پیگیری‌های صورت گرفته این مسئولیت به دانشگاه لرستان واگذار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم