www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

واحدهای دانشگاه آزاد تهران تجمیع می‌شوند

هفتمین جلسه شورای­ عالی معماری دانشگاه در خصوص بررسی تجمیع واحدهای دانشگاهی موجود در سطح شهر تهران با حضور کلیه اعضا برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با توجه به تعیین تکلیف کلیه واحدها به غیر از واحد تهران مرکزی، بحث در مورد تجمیع کلیه ساختمان‌های واحد تهران مرکزی در بافت قدیمی شهر تهران، اولویت اول جلسه بود.

در این جلسه دکتر صارمی، گزارشی در خصوص سایت پیشنهادی واقع در خیابان صبا ارائه کرد که در نهایت مهندس هاشمی پس از بررسی سایت مذکور توسط اعضای شورا و تأیید کلیات طرح، به‌ویژه استفاده از پتانسیل ­های موجود در بافت قدیمی مرکز شهر، با تأیید آن موضوع و مطرح کردن سایت­های پیشنهادی معاونت عمرانی به منظور استقرار واحد تهران­ مرکزی بیان دیدگاه های معاونت پرداخت.

همچنین مابقی اعضای شورای عالی معماری به بیان نظرات خود درخصوص سایت‌های پیشنهادی پرداختند، که در نهایت کلیات استقرار واحد تهران­ مرکزی در سایت جنب پارک هرندی، واقع در مرکز شهر به لحاظ شرایط اجتماعی، پتانسیل منطقه، دسترسی‌های مناسب به شریان اصلی شهر و مترو، مورد موافقت اعضا قرار گرفت و مقرر شد به منظور بررسی­ های بیشتر اعضای شورا از محل مورد نظر بازدید و در جلسه بعدی شورا، تصمیم­ گیری نهایی انجام شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم