www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

همایش آموزش عالی قرآنی برگزار می‌شود

همایش آموزش عالی قرآنی و تامین نیازهای شغلی جامعه اواسط اسفندماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

پهلوانی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: این همایش یک روزه اواسط اسفندماه توسط مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و مطالعه قرآنی وزارت علوم و با همکاری وزارتخانه‌های بهداشت، آموزش و پرورش و وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مهم‌ترین اهداف این همایش گفت: ایجاد گفتمان عمومی جهت کاربردی‌ سازی آموزش عالی قرآنی در تامین نیازهای آموزش مشاغل قرآنی، معرفی زمینه‌های شغلی و ظرفیت کارآفرینی در حوزه قرآن، ایجاد شبکه ارتباطی بین دستگاه‌های قرآنی و مراکز مجری رشته‌های قرآنی جهت ماموریت‌گرایی نهاد آموزش عالی در راستای تامین نیازهای مشاغل قرآنی از مهم‌ترین اهداف این همایش است.

دبیر اجرایی همایش با بیان اینکه در تلاش هستیم تا معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری را در این همایش دخیل کنیم، افزود: در حال رایزنی و مذاکره با معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری هستیم تا همکاری‌های لازم جهت برگزاری همایش را ایجاد کنیم چراکه بسیاری از بحث‌های منابع انسانی در کشور در حوزه این معاونت انجام می‌شود.

پهلوانی در پایان با اشاره به این در تلاش هستیم با برگزاری این همایش مشاغل قرآنی را شناسایی و معرفی کنیم خاطرنشان کرد: کارهایی در این زمینه در شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام شده اما در این همایش در قالب مقالات مختلف از سوی صاحبنظران این مهم پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم