www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

هشدار معاون فرهنگی دانشگاه آزاد به واحدهای فرهنگی کم‌کار

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد بابیان اینکه درحال حاضر هیچ گروهی نیست که بتواند ادعا کند قصد راه اندازی کانون فرهنگی دانشجویی را داشته و چنین امری ممکن نشده نباشد، افزود: اگر واحدی دراین خصوص کم کاری کرده باشد با مسئولین ذی ربط برخورد انضباطی می کنیم.

طه هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا ، درخصوص میزان فعالیت تشکل های دانشجویی و تعداد کانون های فرهنگی این دانشگاه گفت: بخش‌نامه‌ها از سوی معاونت فرهنگی به تمام واحدها ابلاغ شده اما برخی واحدها ممکن است کند عمل کنند که ما به آنها هشدار داده ایم.

وی ادامه داد: یکی از شاخص هایی که در ارزیابی عملکرد واحدها و ارزشیابی افراد مطرح است فراهم کردن امکان فعالیت های فرهنگی دانشجویان است که در حوزه تشکل های سیاسی و کانون های فرهنگی و نشریات دانشجویی مورد ارزیابی قرارمی گیرند.

هاشمی با بیان اینکه اطلاع دقیقی از تعداد کانون های فرهنگی دانشجویی که تازه فعالیت خود را آغاز کرده باشند ندارم، گفت: درحال حاضر هیچ گروهی نیست که بتواند ادعا کند که قصد راه اندازی کانونی را داشته و چنین امری ممکن نشده نباشد.

وی همچنین افزود: اگر واحدی در این خصوص کم کاری کرده باشد با مسئولین ذی ربط برخورد انضباطی می کنیم مگر اینکه براساس قوانین و آیین نامه های شورای انقلاب فرهنگی این افراد شرایط لازم را نداشته باشند.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه طی بخشنامه ای که به تمام واحدها ابلاغ کردیم، از واحدها خواسته شد، هیئت نظارت برای ارائه مجوز و نظارت بر نشریات دانشجویی را ایجادکنند، گفت: یکی از فعالیت‌هایی که می‌تواند نحوه توسعه فعالیت های فرهنگی ازجمله نشریات دانشجویی را ارزیابی کند، برگزاری جشنواره نشریات دانشگاهی است.

وی همچنین افزود: هدف ما از برگزاری جشنواره نشریات دانشگاهی تشویق دانشجویان به فعالیت های قلمی است. نشریات در ابتدا در قالب جشنواره های مجموع چند استان عرضه خواهد شد، پس از آن جشنواره ای در سطح ملی برگزار می شود و تمامی فعالیت هایی که دراین حوزه صورت گرفته مورد ارزیابی قرار می گیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم