www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نمایشگاه «دستاوردهای دانشجویان» در شهرکرد برپا می‎شود

معاون امور دانشجویی دانشکده فنی چهارمحال و بختیاری از برپایی نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان با هدف تقویت روحیه کارآفرینی در این قشر خبر داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه چهارمحال و بختیاری، کاظم بادفر در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان خبر داد و افزود: این نمایشگاه ۱۴اردیبهشت ماه در شهرکرد افتتاح می‌شود.

وی اظهار کرد: در استان هر دوسال یک بار نمایشگاهی از دستاوردهای دانشجویان در راستای تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس دانشجویان برپا می‌شود که این امر می تواند نقش موثری در تقویت روحیه کار آفرینی آنان ایفا کند.

بادفر آشنایی دانش آموزان با انوع رشته‎های تحصیلی موجود در دانشکده فنی را یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد و تصریح کرد: دانشجویان دستاوردهای خود را به تناسب رشته تحصیلی در ۲۵ غرفه این نمایشگاه در معرض دید می گذارند.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه دستاوردهای دانشجویان استان ساعت ۹:۳۰ روز یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ماه در دانشکده فنی پسرانه شهرکرد با حضور جمعی از مسئولان افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به مدت ۴ روز از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶ عصر از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم