www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نشست «زندگی دانشجویی و دوران جوانی» برگزار شد

نشست «زندگی دانشجویی و دوران جوانی» با حضور جمعی از دانشجویان و با حضور دکتر محمود دوستی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با موضوع معیارهای ازدواج در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه علوم پزشکی تهران، دکتر دوستی در این نشست با اشاره به اینکه ازدواج پیوندی خانوادگی است نه پیوندی دو نفره، افزود: خانواده اولین و مهم‌ترین ریشه هر فرد است، بنابراین باید با خانواده‌ای سالم و اصیل وصلت کرد، چرا که این اصالت خانوادگی در زندگی جدید و نسل بعد تاثیر می‌گذارد.

وی با تاکید بر این مطلب که شناخت طرف مقابل با رفت و آمدهای ظاهری بدست نمی‌آید، گفت: برای اینکه زوج‌ها قبل از ازدواج با خصوصیات رفتاری و اخلاقی یکدیگر آشنا شوند، باید با یکدیگر رفت‌وآمد داشته باشند و بهتر است دختر و پسر قبل از ازدواج و شروع زندگی مشترک درباره‌ اخلاق و خصوصیات یکدیگر و برقراری ارتباط با خانواده‌ها باهم صحبت کنند.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: معمولا اختلاف بین ملاک‌های منطقی و احساسی از مهم‌ترین عوامل دشواری در تصمیم‌گیری فرد برای ازدواج محسوب می‌شود، اما آنچه که مهم است جسارت و جرات تصمیم‌گیری صحیح در امر ازدواج است.

دوستی با اشاره به اینکه زیبایی ظاهری باید به اندازه‌‏ای باشد که همدیگر را بپسندند و جذابیت کافی برای همدیگر داشته باشند، افزود: زیبایی ظاهری حلال همه مشکلات نیست و آنچه مهم است زیبایی دل و باطن افراد است.

گفتنی است این نشست به همت دبیرخانه انتظار موعود جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم