www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان اعلام شد

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام دانشجویان به عتبات عالیات(نجف،کربلا) از ۸ آبان ماه خبر داد و گفت: قرعه کشی دهمین مرحله اعزام دانشجویان به عتبات عالیات طی روزهای ۲۷ و ۲۸ مهرماه انجام شده و نتایج آن از امروز چهارشنبه ۳۰ مهر ماه در سایت لبیک اعلام شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، محمد زارع ، تصریح کرد:برگزیدگان قرعه کشی عتبات عالیات (اعم از اصلی یا ذخیره) یک هفته فرصت دارند با مراجعه به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir نسبت به نهایی کردن ثبت نام اقدام کنند.

وی ادامه داد:اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از هشتم آبان ماه آغاز و تا ۱۰ دی ماه مصادف با ماه‌های محرم و صفر ادامه خواهد یافت و در این مدت ۵۴۰۰ نفر از سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: هزینه عتبات دانشگاهیان بسته به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت است و میانگین قیمت به صورت زمینی در تهران ۹۰۰هزار تومان و هوایی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

زارع در خصوص اختصاص وام عتبات به زائرین گفت: با انعقاد تفاهم نامه با بانک‌ تجارت برای دانشجویان وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که به زائر اصلی و همسرش تعلق می گیرد؛اما هنوز دستورالعمل پرداخت وام به شعب بانک تجارت ابلاغ نشده است که با هماهنگی های صورت گرفته به زودی به شعب ابلاغ خواهد شد.

به گفته وی در این دوره ۵۴۰۰ نفر از دانشگاهیان کشور اعم از اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر با یکی از محارم،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها می توانند به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است اعزام به عتبات تداخلی در ثبت نام و اعزام به عمره ایجاد نمی کند و متقاضیان می توانند در عتبات و هم در عمره ثبت نام کنند.

گفتنی است زائرین هفت شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی خواهند پرداخت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم