www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مهلت ثبت نام دوره های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام مقطع کاردانی پودمانی بهمن ماه ۹۰ و آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی بهمن ماه ۹۰ دانشگاه جامع علمی کاربردی تا پنجشنبه، ۲۹ دی ماه خبر داد

‘سید جلال طباطبایی’ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: مهلت ثبت نام برای پذیرش دانشجوی کاردانی پودمانی علمی کاربردی بهمن ماه ۹۰ و همچنین آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) سال ۹۱ که تا فردا، ۲۷ دی ماه تعیین شده بود به مدت دو روز تمدید شده است.

وی افزود: داوطلبانی که تاکنون برای تهیه مدارک ثبت نام کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پودمانی اقدام نکرده اند می توانند از ساعت ۸ تا ۱۹ روزهای سه شنبه تا پنجشنبه، ۲۷ تا ۲۹ دی ماه به باجه های مرکزی شهرستانهای مختلف کشور، به جز تهران مراجعه کرده و مدارک لازم را خریداری کنند.

طباطبایی خاطرنشان کرد: توزیع مدارک ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی برای داوطلبان شهرستان تهران، منحصرا در مناطق پستی ۱۱، ۱۳ ،۱۴، ۱۵، ۱۶ ، ۱۷، ۱۸ و ۱۹ صورت خواهد گرفت.

به گفته وی، داوطلبان پس از تهیه مدارک ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه، ۲۹ دی ماه فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراحل ثبت نام خود را به انجام برسانند.

معاون سازمان سنجش یادآور شد: پذیرش دانشجوی پودمانی در مقطع کاردانی، بدون آزمون صورت می گیرد اما ورود به مقطع کارشناسی ناپیوسته پودمانی، نیازمند شرکت و قبولی داوطلبان در آزمون است.

وی ادامه داد: خرید و تهیه مدارک ثبت نام علاوه بر باجه های پستی، به شیوه پرداخت الکترونیکی از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش امکان پذیر است.

طباطبایی ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی امسال را نزدیک به ۲۲۵ هزار نفر ذکر کرد و گفت: حدود ۱۵۵ هزار نفر در مقطع کاردانی پودمانی و ۷۰ هزار نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته پودمانی پذیرفته خواهند شد.

نتایج دوره های کاردانی پودمانی علمی کاربردی تا نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان این دوره ها از اواخر بهمن ماه می توانند تحصیل خود به عنوان دانشجوی علمی کاربردی را آغاز کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی پودمانی علمی کاربردی، ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۱ برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ترم مهر به تحصیل در دانشگاه بپردازند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۳۰۷۶۸۱۴۱

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم