www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون فرهنگی وزیر علوم : اسلام دینی عاری از خشونت و افراط گری است

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در جشن ولادت پیامبر گرامی اسلام در دانشگاه علوم و فنون و دریایی خرمشهر گفت: اسلام دینی عاری از خشونت و افراط گری است

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، جشن ولادت پیامبر اسلام و هفته وحدت در دانشگاه علوم و فنون و دریایی خرمشهر با حضوردکتر سیدضیا هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، اعضای هیئت علمی و کارکنان در محل آمفی تئاتر دانشکده اقتصاد و مدیریت دریا برگزار شد.

در این مراسم دکتر هاشمی ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) ،اسلام را دینی عاری از هرگونه خشونت و افراط گری دانست و همچنین بر لزوم وحدت جامعه دانشگاهی و تمام اقشار جامعه با وجود افراط گری های موجود در منطقه تاکید کرد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین جوانمرد زاده مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه به بیان نکاتی در مورد ولادت پیامبر اکرم(ص) و وحدت مسلمین پرداختند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در پایان مراسم با حضور تعدادی از اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان درخانه فرهنگ دانشگاه مراسم کلنگ زنی فاز دوم خانه فرهنگ و نامگذاری آن تحت عنوان خانه فرهنگ شهید بهروز مرادی توسط دکتر هاشمی انجام شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم