www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور: دانشگاه تجربه مدیران گذشته را نادیده نمی‌گیرد

در راستای سیاست های دانشگاه پیام نور مبنی بر انتصاب روسای استانی و مراکز از بین اعضای هیات علمی، دکتر حسین رشیدی نژاد سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان کرمان طی حکمی از سوی دکتر فراهانی منصوب شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این مراسم دکتر کریمی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر تابلی رئیس پیشین دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: تغییرات جدید در فضایی همدل و همسو شکل می گیرد و مدیران استان کرمان نیز به حدی از بلوغ فکری و توانمندی لازم رسیدند که می توانند به راحتی راهگشای مشکلات دانشگاه باشند.

وی در ادامه گفت: دانشگاه پیام نور آنقدر بزرگ و با بضاعت هست که امکان خدمت مجدد برای روسای پیشین و توانمند دانشگاه وجود خواهد داشت و این دانشگاه هیچ گاه تجربه مدیران گذشته را نادیده نخواهد گرفت و از تجربیات ارزشمند آنها بهره خواهد برد.

وی همچنین در خصوص انتصاب دکتر رشیدی نژاد اظهار داشت: از آنجا که دکتر رشیدی نژاد سال های زیادی را در دانشگاه پیام نور و در سمت های مختلف خدمت کرده اند ، از فرزندان توانمند این دانشگاه به شمار می روند و قطعا با مدیریت ایشان شاهد ارائه خدمات مطلوب تری خواهیم بود. ضمن اینکه انتظار می رود دانشگاه پیام نور استان کرمان بسترهای گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی را بیش از پیش فراهم آورد و همچنین با گسترش شرکت های دانش بنیان آینده کاری جوانان را فراهم کند.

دکتر حسین رشیدی نژاد نیز در این مراسم گفت: همانطور که دکتر فراهانی همواره به تمامی خانواده دانشگاه پیام نور توصیه موکد دارند که همه باید خدمتگزار دانشجویان باشیم، باید فضا به گونه ای مهیا شود که راهگشای دانشجویان ما باشد.

دکتر رشیدی نژاد دارای دکترای اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی بوده و از سال ۷۲ به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور فعالیت دارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم