www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسابقه آشپزی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

رییس اداره تغذیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: ششمین جشنواره غذا ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه، امروز در سالن شهید فتحی کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

زهرا کامرانی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» ایسنا -منطقه دانشگاه علوم پزشکی تهران، از برگزاری ششمین جشنواره غذا ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد و افزود: امسال نیز به روال سال‌های گذشته، این جشنواره به مناسبت هفته خوابگاهها با هدف ایجاد شادی و نشاط همراه با رقابت سالم بین دانشجویان ساکن خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران، امروز در سالن شهید فتحی کوی دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: تمامی دانشجویان دختر ساکن در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران که علاقه مند به شرکت در جشنواره بوده‌اند، از تاریخ ۶ اردیبهشت ماه جاری به مدت یک هفته با مراجعه حضوری به اداره تغذیه و تکمیل فرم مربوطه در این جشنواره ثبت نام کرده اند بطوریکه این جشنواره در دو بخش پخت غذای سنتی و پخت غذا در محل اجرایی می شود.

رییس اداره تغذیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: همانند سال‌های گذشته استقبال دانشجویان برای شرکت در این جشنواره بی نظیر بوده است بطوریکه ظرفیت ثبت نام در بخش پخت غذا در محل، در روز اول و در بخش گروه پخت سنتی در روز سوم تکمیل شد و دانشجویان خواهان افزایش تعداد گروه‌ها بودند که علی رغم محدودیت فضا با افزایش ۵ گروه درغذای سنتی موافقت شد. در مجموع ۵ گروه در بخش اول و ۴۵ گروه نیز در بخش دوم با هم رقابت می کنند.

کامرانی در پایان یادآور شد: با توجه به محدودیت مالی شدیدی که برای برگزاری این جشنواره با آن مواجه بودیم اما به رسم یاد بود و ایجاد انگیزه در بین دانشجویان شرکت کننده، هدایایی را در قالب جوایز نقدی و لوح تندیس به برندگان گروه‌های اول تا سوم اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم