www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون دانشگاه حل و فصل شود

مسئول حراست دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان با اذعان به اینکه مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون آن حل و فصل شود گفت: برای رفع مشکلات احتمالی می توان از ظرفیتهای درونی و قانونی استفاده کرد و نیازی به دخالتهای بیرون از دانشگاه نیست .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سمنان، محمد دهقان طزره در جمع اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و آیین تودیع و معارفه مدیر حراست این دانشگاه ، تصریح کرد: فرصت خدمتگزاری اگر قصد فرد خدمت به خلق باشد یکی از نعمت های الهی است و اگر غیر از این باشد خسران و ضرر به همه را به همراه دارد .

وی افزود: حراست مشاور ریاست دانشگاه است نه در تقابل با آن و این شغل به عنوان چشم مدیریت می تواند بیشترین جنبه مشورتی را برای مجموعه داشته باشد .

مسئول حراست دانشگاههای آزاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: مسائل و مشکلات دانشگاه باید در درون آن حل و فصل شود و در رفع آنها می توان از ظرفیتهای درونی و قانونی استفاده کرد و نیازی به دخالتهای بیرون از آن نیست .

دهقان طزره با اشاره به نقش مهم حراست در دستگاه های اجرایی و خصوصا مراکز دانشگاهی گفت: حراست باید روی سه محور اخلاق مداری، قانون مداری و عقل گرایی تمرکز کند.

همچنین معاون اداره اطلاعات شهرستان شاهرود در این آیین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از مجموعه های بزرگ شهرستان بوده و از جایگاه ویژه ای نیز برخوردار است .

وی افزود: خوشبختانه تا کنون در این مجموعه بزرگ دانشگاهی، مشکل خاصی در زمینه های امنیتی و سیاسی نداشته ایم که این یک خصوصیت مهم در این دانشگاه به حساب می آید .

معاون اداره اطلاعات شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: باید از زحمات دکتر دزیانیان رئیس این دانشگاه تشکر کنم چرا که در زمان مدیریت ایشان نارضایتی در این مجموعه دیده نشده و مشکلی که بخواهد بازتابی نیز داشته باشد نداشته ایم .

همچنین دکتر احمد دزیانیان رئیس دانشگاه آزاد شاهرود نیز گفت: سیاست این دانشگاه همواره بر رافت ، مهربانی و عقل گرایی است و حراست می تواند به عنوان بازوی ریاست و مشاوری امین در کنار او در حل مشکلاتی که بعضا نهفته بوده و دیده نمی شود کمک کند .

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود سعی کرده است تا همواره در کنار نهادهای امنیتی شهرستان به خصوص اداره اطلاعات در حل مسائل مرتبط با دانشگاه در شهرستان یاریگر باشد و این روند نیز همچنان ادامه خواهد یافت .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم