www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

فرهنگ مطلوب سبب رونق مباحث اجتماعی در جامعه می‌شود

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: ما باید سعی کنیم، فرهنگ را ارتقاء و سبک زندگی خود را بر مبنای ایرانی اسلامی به خصوص در بحث تغذیه صحیح گسترش دهیم.

دکتر محمدزاده در گفت‎وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، افزود: یکی از اهداف دانشگاه علمی کاربردی بررسی تحقق شعار سال در بیانات مقام معظم رهبری است و شعار امسال فرهنگ است که زیربنای تحولات اجتماعی است.

وی ادامه داد: اگر فرهنگ مطلوبی را در سطح جامعه داشته باشیم رونق مباحث اجتماعی در کلیه شاخه‌ها در جامعه به سهولت امکان پذیرخواهد بود.

محمدزاده اضافه کرد: از مقایسه بین کشور‌های توسعه یافته و فقیر می‌توان فهمید که توسعه یافتگی به رنگ، وسعت، منابع طبیعی، قدرت و قد و قامت نیست؛ بلکه عوامل زیادی سبب توسعه می‌شوند که از این جمله می‌توان به اخلاق مداری، مسئولیت پذیری، احترام به حقوق شهروندی، عشق به کار، نظم‎پذیری و اراده در انجام کارهای مهم اشاره کرد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان با اشاره به اینکه همه ما باید تلاش خود را برای عملی شدن شعار سال و تحقق سیاست‌های مقام معظم رهبری به کار بگیریم، اضافه کرد: ما باید سعی کنیم، فرهنگ را ارتقاء و سبک زندگی خود را بر مبنای ایرانی اسلامی به خصوص در بحث تغذیه صحیح گسترش دهیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم