www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

طرح‌های عمرانی دانشگاه مازندران در کما

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران گفت: تأخیر و عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز عمرانی دانشگاه مازندران موجب تعطیلی یا کندی پیشرفت طرح‌های در دست اجرا شده است.

مجید حق پناه در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه مازندران، به پروژه‌های عمرانی این دانشگاه اشاره و اظهار کرد: فاز اول پروژه مجتمع فنی و مهندسی، پروژه خوابگاه بلوک ۹ حضرت زینب (س)، پروژه دانشکده اقتصاد و علوم اداری و فاز اول سالن همایش پردیس دانشگاه مازندران از پروژه های در دست اجرای این واحد آموزشی در سال جاری است.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران ادامه داد: فاز اول پروژه مجتمع فنی و مهندسی شامل کلاس های آموزشی، کارگاه و موتورخانه به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع شامل ساختمان آموزشی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع ، ساختمان کارگاه به مساحت ۲۷۵۰ متر مربع و موتورخانه به مساحت ۲۵۰ متر مربع است.

حق پناه با بیان اینکه شروع عملیات این پروژه از سال ۱۳۸۸بوده، تصریح کرد: مدت زمان قرارداد این طرح ۲۴ ماه و میزان پیشرفت عملیات آن در بخش های ساختمان آموزشی و موتورخانه ۱۰۰ درصد در بهمن ماه ۱۳۹۲مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران با بیان اینکه ساختمان کارگاهی با پیشرفت۹۰ درصد درمهرماه سال ۱۳۹۳ به بهره برداری خواهد رسید خاطرنشان کرد: عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز در سنوات گذشته یکی از دلایل تاخیر پیشرفت این پروژه بوده است.

وی با اشاره به این مطلب که مساحت ساختمان های مجتمع فنی و مهندسی در فاز اول، دوم و سوم در پروسه ۱۰ ساله ۲۲ هزار متر مربع است و اعتبار مورد نیاز برای اجرای کل پروژه ۲۵ میلیارد تومان می باشد .

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران ادامه داد : پروژه دیگر پروژه خوابگاه بلوک ۹ حضرت زینب (س) خواهران است که این پروژه با ظرفیت ۲۵۶ نفر و با مساحت ۳۱۵۰ مترمربع در سال ۱۳۹۰شروع و مدت زمان قرار داد این پروژه ۱۸ ماه است که میزان پیشرفت عملیاتی آن به ۵۰ درصد رسیده و علت تأخیر آن عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز در سنوات گذشته بوده و محل تأمین اعتبار این طرح ها از اعتبار ملی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری است که در حال حاضر، این پروژه متوقف می باشد.

حق پناه در توضیح پروژه دانشکده اقتصاد و علوم اداری دانشگاه مازندران گفت: مساحت کل بنا را ۵۱۲۲ مترمربع و سال شروع عملیاتی آن سال ۱۳۹۰ است و مدت زمان قرارداد این عملیات ۲۴ ماه و میزان پیشرفت ۲۱درصد بوده که به علت تأخیر در عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز در سنوات گذشته، با کندی پیشرفت مواجه است و تأمین اعتبار این دانشکده از اعتبار ملی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری است که اکنون این پروژه متوقف شده است.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران به فاز اول سالن همایش پردیس دانشگاه به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع و ظرفیت ۱۷۰۰ نفر اشاره و اظهار کرد: سال شروع این عملیات ۱۳۹۳ و مدت زمان قرارداد آن ۶ ماه و میزان پیشرفت ۲۱ درصد است که محل تأمین اعتباراز محل اعتبارات استانی می باشد و با اعتبار مورد نیاز هفت میلیارد تومانی در حال اجرا است.

حق پناه، فاز دوم مجتمع فنی و مهندسی، دانشکده دامپزشکی آمل، پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب پردیس دانشگاه و پروژه دیوارکشی ضلع جنوب، شرق و شمال پردیس دانشگاه را از جمله طرح هایی دانست که اجرای آن در سال جاری آغاز می شود.

وی در تبیین فاز دوم مجتمع فنی و مهندسی دانشگاه گفت: مساحت پروژه ۷۰۰۰ متر مربع، زمان شروع ۱۳۹۳، downloadاعتبار مورد نیاز ۵٫۸ میلیارد تومان و مدت زمان اجرا آن ۳۶ ماه است.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران مساحت پروژه دانشکده دامپزشکی آمل را ۴۵۰۰ متر مربع و زمان شروع این طرح را سال ۱۳۹۳ عنوان کرد و افزود: downloadاعتبار مورد نیاز برای تکمیل دانشکده دامپزشکی آمل ۷۵٫۶ میلیارد تومان است.

حق پناه به تبیین پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب پردیس دانشگاه مازندران اشاره کرد و گفت: طول شبکه ۶۰۰۰ متر، سال شروع ۱۳۹۳و downloadاعتبار مورد نیاز برای این طرح ۵٫۲ میلیارد تومان می باشد.

وی در پایان به پروژه دیوارکشی ضلع جنوب، شرق و شمال پردیس دانشگاه مازندران اشاره کرد و افزود: طول دیوار ۲۵۰۰ متر، سال شروع ۱۳۹۳ و اعتبار مورد نیاز یک میلیارد تومان است. پروژه استخر شنای دانشگاه مازندران نیز با مساحت ۲۸۰۰ متر مربع، اعتبار ۵٫۴ میلیارد تومان و با مدت زمان ۲۴ ماه در سال ۹۳ آغاز می شود.

مدیر دفتر فنی و طرح های عمرانی دانشگاه مازندران تصریح کرد: تأخیر و عدم تخصیص اعتبار مورد نیاز عمرانی دانشگاه مازندران موجب تعطیلی یا کندی پیشرفت طرح های در دست اجراء شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم