www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

صعود ورزشی دانشجویان پیام‌نور فارس

رئیس دانشگاه پیام‌نور فارس گفت: سال گذشته رتبه‌ ورزش دانشجویی این دانشگاه در سطح کشور با ۱۲ پله صعود از رده‌ چهاردهم به رده‌ دوم ارتقاء پیدا کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ فارس، سعید مظلومیان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از توسعه‌ فعالیت‌های ورزشی حمایت می‌کنیم، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی چند مجموعه‌ ورزشی و توسعه‌ فعالیت‌های تربیت‌بدنی طی ۲ سال اخیر زمینه رشد را فراهم کرده است.

مسئول تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان فارس نیز این موفقیت را حاصل توجه واعتقاد رئیس این دانشگاه به ورزش دانست و گفت: برگزاری اولین المیپاد استانی دانشجویان، برگزاری همایش‌های ورزشی، تهیه بروشورهای مختلف و برگزاری مسابقات ورزشی بین مراکز و واحدهای فارس از جمله عوامل موثر در این ارتقاء بوده است.

هادی مسلمی با اشاره به برخی برنامه‌های ورزشی دانشگاه پیام‌نور فارس در سال جاری، از برگزاری اردوی آمادگی برای دو تیم فوتسال دختران و تکواندوی پسران در مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور کشورخبرداد و گفت: امسال مسابقات ورزشی در رشته‌ها و سطوح مختلف را در دو گروه دختران و پسران در سطح واحدهای دانشگاه پیام‌نور استان داریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم