www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سهم ۳۰ درصدی دانشگاه آزاد در تولید علم

نماینده تام الاختیار رییس دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای استان آذربایجان شرقی مهمترین دستاورد دانشگاه آزاد را به دست آوردن برند بزرگترین دانشگاه حضوری جهان دانست.


به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا،
علیرضا منادی سفیدان نماینده تام الاختیار رییس دانشگاه در آستانه سی و دومین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد دارای برند بزرگترین دانشگاه حضوری در جهان است، اظهار داشت: این افتخار بزرگی برای کشور است که بزرگترین دانشگاه حضوری جهان در ایران تاسیس شده است.

رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی در ادامه، خاطرنشان کرد: از دیگر دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی می توان به سهم ۳۰ درصدی این دانشگاه در تولید علم اشاره کرد.

وی افزود: سهم ۳۰ درصدی دانشگاه در تولید علم باعث شده که ایران بتواند زودتر از افق ۱۴۰۴ به جایگاه اول در منطقه دست یابد و ترکیه را با فاصله زیاد پشت سر بگذارد.

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه با بیان اینکه دانشگاه آزاد در بازار کساد اشتغال به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر مثبت می گذارد، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اشتغال زایی را در داخل کشور به سمت خوبی پیش برده است.

وی ادامه داد: دانشگاه توانسته با فراهم کردن امکانات علمی بالا در داخل کشور از فرار مغزها به خارج از کشور جلوگیری کرده و باعث رشد قابل توجه علم شود.

منادی در خصوص چشم انداز آینده دانشگاه، گفت: آینده دانشگاه با توجه به ریاست جدید دانشگاه و برنامه هایی که ارائه شده است بسیار مثبت ارزیابی می شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه به سمت درآمدهای غیر شهریه ای و درآمدهای حاصل از شرکت های دانش بنیان پیش می رود، اظهار امیدواری کرد که این موضوع باعث شود که دانشگاه به سمت تولید کار و اقتصاد گام بردارد که هم به نفع دانشگاه و هم به نفع جامعه است.

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه در خصوص سابقه همکاری خود با دانشگاه آزاد، گفت: سابقه همکاری من با دانشگاه به زمان تاسیس دانشگاه یعنی سال ۱۳۶۱ بر می گردد که این همکاری تا امروز ادامه دارد، البته همکاری بنده با دانشگاه به عنوان استاد از سال ۱۳۷۷ آغاز شده است.

وی افزود: در زمان تاسیس واحد تبریز بنده هم در این امر مشارکت داشته ام.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم