www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سلامت روحی دانشجویان باید مورد توجه باشد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: سلامت جسمی، در کنار سلامت روحی معنا پیدا می‌کند و باید سلامت روحی دانشجویان مورد توجه باشد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه آذربایجان شرقی، محمد حسین صومی در آیین گشایش یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در تبریز با تاکید بر لزوم توجه ویژه به وضعیت روحی دانشجویان، افزود: تأمین سلامت روحی دانشجویان ار مورادی است که باید به دقت مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به میزبانی تبریز در این دوره از رقابت‌ها، گفت: این دوره از رقابت‌ها در شهری برگزار می‌شود که بارها در این زمینه پیش قدم شده است و امید است این دوره در کمال سلامت و جوانمردی برگزار و دانشجویان در انتهای مسابقات با خاطره‌ای خوش به شهرهای خود بازگردند.

وی با قدردانی از برخی دستگاه‌های اجرایی استان برای برگزاری این المپیاد ورزشی، تصریح کرد: برخی از دستگاه‌های اجرایی استان از جمله استانداری، فرمانداری، شهرداری، شورای شهر، دانشگاه تبریز، نیروی انتظامی و اداره کل تربیت بدنی برای برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم تلاش کردند تا مسابقات در سطح عالی برگزار شود.

به گزارش ایسنا، در پایان مراسم افتتاح یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در تبریز از تندیس سمبل رقابت‌ها و تندیس پهلوانی پوریای ولی توسط مقامات کشوری و استانی رونمایی شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم