www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌اندازی کتابخانه دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران

راه‌اندازی کتابخانه دانشکده مجازی از طریق فضای مجازی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش سروسی دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، همزمان با آغاز سال تحصیلی، کتابخانه دانشکده مجازی در راستای حمایت از دانش‌پژوهان آماده ارائه خدمات به دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی است.

دانشکده مجازی به‌عنوان قطب علمی یادگیری الکترونیکی درعلوم پزشکی، امکان دسترسی دانشجویان به منابع کتابخانه دانشکده مجازی از طریق فضای مجازی را فراهم کرده و کلیه کتب و نسخ موجود در این کتابخانه به‌صورت آنلاین در اختیار دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی قرار خواهد گرفت.

این کتابخانه یکی از کامل‌ترین کتابخانه‌های مجازی کشور است که در یک سال گذشته در حال تکمیل و اختصاصی سازی بوده و هم‌اکنون با بیش ازدوهزار منبع الکترونیکی در اختیار دانشجویان و اعضای هیئت‌علمی این دانشکده قرار دارد.

همچنین در این کتابخانه خدماتی همچون ارائه کتب الکترونیکی به شکل تمام متن، پادکست‌های آموزشی، امکانات شخصی‌سازی اطلاعات برای کاربر در صفحه شخصی او، اصطلاح نامه به‌صورت آنلاین، همه امکانات جستجو، جستجو در کتابخانه ملی ایران و کتابخانه کنگره آمریکا با پروتکل z3950 را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

گفتنی است علاقه‌مندان جهت استفاده از امکانات کتابخانه می‌توانند با مراجعه به سایت http://elib.tums.ac.ir و تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام بعد از یک روز کاری، از طریق نام کاربری خود وارد صفحه شخصی خود شوند.

این کتابخانه در حال حاضر به کتابخانه ملی کنگره ایالت متحده آمریکا، کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، خبرگزاری کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و کتابخانه ملی پزشکی ایالات‌متحده آمریکا متصل بوده و این شرایط را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از طریق فضای مجازی به این منابع دسترسی یابند.

همچنین متقاضیان جهت ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشترمی‌توانند با تلفن ۸۸۹۶۸۸۶۲ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم