www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌اندازی دفتر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی مشهد از ابتدای ترم جدید

دبیر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی مشهد با اشاره به فعالیت‌های این تشکل دانشجویی از راه‌اندازی دفتر جدید این سازمان در دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد از ابتدای مهر ماه خبر داد.

حسین یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در ادامه، اظهار کرد: سیستم برنامه‌های ما در سازمان بر مبنای علاقه‌مندی‌ها و دغدغه‌های دانشجویان است.

وی ادامه داد: در خصوص فعالیت‌های سازمان محور خاصی وجود ندارد؛ با این حال برای امسال پیگیر راه‌اندازی دومین دوره مناظرات دانشجویی در ترم جدید در سطح استان هستیم؛ همچنین عید امسال اردوهای جهادی ما آغار خواهد شد.

دبیر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی مشهد خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های ما بزرگداشت امام موسی صدر و همچنین طرح تدریس در مناطق محروم در همین ترم است.

یوسفی با اشاره به تعداد دفاتر فعال این سازمان در استان بیان کرد: در حال حاضر ۱۴ دفتر در استان فعالیت دارند؛ این دفاتر در دانشگاه‌های فردوسی، علوم پزشکی، علمی و کاربردی و کاشمر فعالیت دارند.

وی اضافه کرد: همچنین به طور رسمی ۱۰۰۰ دانشجو عضو این سازمان هستند که از این میزان، ۱۰۰ نفر از اعضای فعال به شمار می‌روند.

دبیر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی مشهد با اشاره به همکاری دانشگاه‌ها با این تشکل عنوان کرد: خوشبختانه دانشگاه‌ها با ما همکاری خوبی دارند.

یوسفی در خصوص میزان فعالیت‌های این سازمان در سال گذشته و پراکندگی آن در دانشگاه‌های استان گفت: در سال پیش ۷۵ درصد فعالیت ما در دانشگاه فردوسی بود؛ پس از آن دانشگاه علمی و کاربردی ۱۵ درصد برنامه‌های ما را به خود اختصاص داد.

وی افزود: در این میان میزان فعالیت ما در دانشگاه علوم پزشکی شش درصد و فعالیت‌های عمومی ما نیز چهار درصد بوده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم