www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس دانشگاه پیام‎نور لرستان: عدالت اجتماعی از مسیر عدالت آموزشی می‎گذرد

رئیس دانشگاه پیام‎نور لرستان، گفت: تحقق عدالت اجتماعی در توزیع ثروت نیست، بلکه در توزیع توانمندی‎ها است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمدرضا جعفری در جریان بازدید از حوزه امتحانی مرکز خرم‎آباد، اظهار کرد: دانشگاه پیام‎نور با عزم جدی خود در جهت تحقق شعار آموزش برای همه، همه‎جا و همه‎وقت، موجب تجلی استعدادهای جوانان این مرزوبوم شد.

وی افزود: دانشگاه پیام‎نور راه‎اندازی آموزش الکترونیکی و هرآنچه که دسترسی آموزش عالی را با بهترین کیفیت در اختیار مردم قرار می‎دهد را برای خود یک ضرورت می‎داند و در راستای تحقق این امر از هیج کوششی فروگذار نخواهد بود.

جعفری با عنوان اینکه عدالت اجتماعی از مسیر عدالت آموزشی می‎گذرد، تصریح کرد: تعبیر من از عدالت اجتماعی این است که تحقق عدالت اجتماعی در توزیع ثروت نیست بلکه در توزیع توانمندی‎هاست، یعنی مردم توانمند شوند تا بتوانند ثروت خلق کنند و اینجاست که پیام‎نور تعریف می‎شود.

رئیس دانشگاه پیام‎نور لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی محل‎های آزمون در اقصی‎نقاط کشور، امنیت و صحت برگزاری بالای آزمون‎ها، می‎توان گفت که برگزاری هردوره از آزمون در این دانشگاه بزرگ معادل برگزاری یک کنکور سراسری است.

وی تاکید کرد: این اهتمام و موفقیت با تلاش شبانه‎روزی تیم‎های مختلف آزمونی از سازمان مرکزی گرفته تا استان ها و مراکز و واحدها، ستودنی و باارزش بسیار است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم