www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دلیلی برای مخالفت با وزارت دکتر نیلی وجود ندارد/ مسائل خطی و سیاسی به کشور ضرر می زند

رییس اسبق دانشگاه صنعتی شریف و قائم مقام بنیاد ملی نخبگان ضمن حمایت از انتخاب دکتر نیلی احمدآبادی به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت علوم گفت: مسائل خطی و سیاسی به کشور بسیار ضرر می‌رساند و با توجه به ویژگی‌های دکتر نیلی، دلیلی برای مخالفت با وزارت ایشان بر وزارت علوم وجود ندارد.

دکتر سعید سهراب پور در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ارزیابی من از انتخاب دکتر نیلی برای سکانداری وزارت علوم بسیار مثبت است چراکه دکتر نیلی را از زمانی که دانشجوی کارشناسی در شیراز بودند می‌شناسم و سال‌ها نیز رییس دانشکده فنی دانشگاه تهران بودند و از لحاظ مدیریتی فرد مناسب و کارآمدی هستند. همچنین در همکاری‌هایی که با فرهنگستان علوم داشتم، از نظر علمی، فرد برجسته‌ای است.

وی با بیان اینکه دکتر نیلی انتخاب بسیار مناسبی برای وزارت علوم است، گفت: اینکه افرادی با وی مخالفت می‌کنند، دلیل‌شان برای مخالفت مشخص نیست، چراکه ایشان هم از تجربه مدیریتی و هم صلاحیت علمی برخوردار است و برای وزارت علوم فردی جوان و فعال به نظر می‌رسد. اگر ایشان را معرفی نکنیم، چه انتخاب دیگری وجود دارد.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر اینکه مسائل خطی و سیاسی به کشور ضرر می‌رساند، گفت: به نظر من دکتر فرجی‌دانا نیز فرد بسیار شایسته و مناسبی برای وزارت علوم بوده‌اند. امیدوارم فردا نمایندگان به دکتر نیلی رای اعتماد دهند.

سهراب‌پور در خاتمه با اشاره به اینکه فضای مجلس را مثبت ارزیابی می‌کنم، گفت: به نظر من اکثریت نمایندگان به ایشان رای مثبت خواهند داد البته ممکن است عده‌ای به دلایل سیاسی به ایشان رای مثبت ندهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم