www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دسترسی آسان به آموزش‌ بین‌المللی برای دانشجویان آسیایی

یک سرویس اینترنتی جدید با هدف تسهیل دسترسی به خدمات آموزش عالی بین‌المللی برای دانشجویان آسیایی راه‌اندازی شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این سرویس برای دانشجویان آسیایی متقاضی تحصیل و اخذ مدارک دانشگاهی در کشورهای غیرآسیایی و عمدتا کشورهای غربی شروع به کار کرده است.

وب‌سایت جدید به آدرس «studyinternational.com» یک ابزار جستجوی آموزش بین‌المللی، پیام‌های آموزشی و کمک‌های کاربردی است و پیشنهادات و راهنمایی‌هایی به دانشجویان ارائه می‌دهد که به دنبال فرصت‌های تحصیلی هستند. بسیاری از کشورهای آسیایی از کیفیت مطلوب آموزش عالی بی‌بهره‌اند و تعداد قابل توجهی از داوطلبان به دنبال راه یافتن به دانشگاه‌های مطرح جهان برای کسب مدارک خود هستند.

در حالی که کشورهای مرفه‌تر آسیایی همچون ژاپن، کره جنوبی، هنگ کنگ و سنگاپور می‌توانند رده بندی جهانی دانشگاهی خود را حفظ کنند برخی کشورهای همسایه آن‌ها برای حفظ جایگاه خود مشکل دارند. دانشگاه‌های کشورهایی همچون تایلند، هند، کامبوج و ویتنام به نظر امیدی ندارند تا در آینده نزدیک جزو ۱۰۰ کشور برتر در رتبه بندی جهانی دانشگاهی قرار گیرند. به همین دلیل تعداد بیشتری دانشجو به دنبال کسب مدارک علمی با کیفیت بالا و سفر به کشورهای دیگر هستند. در سال ۲۰۱۲ سازمان یونسکو برآورد کرد که جمعیت دانشجویان بین المللی در سال ۲۰۱۰ سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بوده است.

به گزارش ایسنا به نقل از اشین کورسپاندنت، در این وب‌سایت جدید دانشجویان می‌توانند در مورد بهترین فرصت‌های دانشگاهی اطلاعات کسب کنند اما در بازارهای نوظهوری همچون آسیا موانع بزرگی از قبیل پیچیدگی روند اخذ ویزا و سیاست‌های نامناسب مهاجرت وجود دارد و به همین دلیل در سایت جدید یک تیم از کارشناسان مشاوره وجود دارد که در روند فرستادن تقاضا و دست یافتن دانشجویان به دانشگاه مورد نظرشان کمک می‌کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم