www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشگاه‌ها به سمت مدیریت اثربخش حرکت کنند

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان، داشتن مدیریت اثربخشی با کارایی بالا را یکی از اهداف مهم در عرصه علم و پژوهش دانست و گفت: امروز دانشگاه پیام‏نور با مجموعه امکاناتی که در اختیار دارد می‎تواند با برنامه‌ریزی جامع در جهت مدیریت صحیح و اثربخشی گام بردارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، “سیدمحمد موسوی” در جلسه تودیع و معارفه رؤسای دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‎های کاری در دانشگاه پیام‌نور، ارتقابخشی در خدمات‌رسانی به دانشجویان است که امیدواریم به مرحله قابل قبولی از کیفیت در حوزه این نوع خدمات‌رسانی برسیم که به صورت همه‌جانبه در همه حوزه‎ها انجام گیرد.

وی افزود: امروز تلاش ما در سه محور توانمندسازی مجموعه دانشگاهی، توجه به محور سخت‎افزاری که شامل آیین‎نامه‎‏های که جریان تحصیل و کارآمدی دانشجو را آسان می‎کند و همچنین محور سوم توجه به بعد نرم‌افزاری است که شامل رفتار مجموعه کارکنان دانشگاه است و باید به گونه‎ای باشد که درس‎‌آموز و با حفظ کرامت انسانی دایر شود.

در ادامه این جلسه، “علی محمدی” رئیس سابق دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان اظهار کرد: از سال ۸۸ که مدیریت دانشگاه را به عهده گرفتم تا به این سال شاهد رشد و شکوفایی در همه حوزه‎ها بودیم که از افزایش امکانات گرفته تا ارتقای دانش‌آموزی شاهد تحول رو به رشد هستیم که امیدواریم ادامه داشته باشد.

رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان نیز در ادامه این جلسه، افزود: برای ارتقای آموزش باید به صورت ایثارگرانه حرکت کنیم تا در راه علم که هدف تحقیق است، بسیار کار کنیم که دانشگاه پیام‌نور این ظرفیت را در خود دارد که از آینده خوبی بهره‌مند باشد.

“احسان توابی” خاطرنشان کرد: در راه دانشگاه و در همه حوزه‌ها کارکنان باید آراسته به وجدان کاری باشند که این مهم به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در ارتقای بهره‌وری در فضای کاری و آموزشی است.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از تلاش‌های علی محمدی به عنوان رئیس سابق دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان قدردانی به عمل آمد و احسان توابی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان منصوب شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم