www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

دانشجویان دانشگاه آزاد بیمه پایه سلامت می‌شوند

مدیرکل صندوق رفاه و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: تمام دانشجویان متقاضی بیمه پایه سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور بیمه می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، غلامرضا بوربور در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بیمه دانشجویی با عنوان بیمه پایه سلامت از هفته آینده در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: آن دسته از دانشجویانی که تحت پوشش هیچ‌گونه بیمه‌ای قرار ندارند می توانند از بیمه پایه سلامت به صورت رایگان استفاده نمایند.

بوربور از عقد قرارداد بیمه تکمیلی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: بیمه تکمیلی به صورت تسهیلات ویژه به دانشگاهیان تعلق خواهد گرفت.

وی یادآور شد: روش اجرایی بیمه سلامت و تکمیلی طی هفته های آینده به واحدها و مراکز دانشگاهی آزاد اسلامی سراسر کشور ابلاغ می شود.

وی در ادامه از صدور کارت هوشمند دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: این طرح به صورت پایلوت در دو دانشگاه علوم دارویی و تهران شمال در حال اجراست.

بوربور تبادل بین خوابگاه‌های دانشگاه‌های دولتی و آزاد، ارائه وسایل مورد نیاز به دانشجویان همانند لپ‌تاپ، تبلت و لوازم خانگی به صورت اقساط را از مهم ترین برنامه های صندوق رفاه و دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی در سال جاری بیان کرد.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۲۴۲ میلیارد و ۲۴۸ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۷۰۰ تومان وام از محل صندوق های دانشگاه آزاد اسلامی به متقاضیان پرداخت شد گفت: همچنین ۸۰ میلیارد تومان وام از طریق وزارت علوم به دانشجویان تخصیص یافت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم