www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

خوابگاه‌های خودگردان ساماندهی می شوند

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ساماندهی خوابگاه خودگردان خبر داد و گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه‌های خودگردان در حال بازنگری است.

مطیعی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: آیین‌نامه‌های خوابگاه خودگردان در حال بازنگری است و در نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور یک کارگروه تشکیل شد و در آن کارگروه نیز با حضور معاونان دانشجویی بازنگری مجدد صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه پس از جمع‌بندی نظرات تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد، گفت: مواردی نظیر نظارت، صدور مجوز، نحوه اسکان و تعامل دانشجویان با دانشگاه و خوابگاه مورد بررسی قرار گرفته است و پس از قطعی شدن مبنای عمل قرار خواهد گرفت.

رییس صندوق رفاه دانشجویان درباره وضعیت خوابگاه فاطمه الزهرا و پیگیری پرونده گزارش ” خیابان خوابی دانشجو خوابگاهی ” که چندی پیش در خبرگزاری ایسنا منتشر شده بود گفت : وزارت علوم پیگیری این پرونده را در دستور کار خود قرار داد و پس از پیگیری های انجام شده مشخص شد این خوابگاه در لیست خوابگاه های وزارت علوم قرار ندارد و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فعالیت می کند و نظارت بر آن بر عهده آنهاست .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم