www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حضور بیش از ۳۰۰ نشریه دانشگاه آزاد در نمایشگاه مطبوعات

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از حضور بیش از ۳۰۰ نشریه دانشجویی این دانشگاه از سراسر کشور در نمایشگاه مطبوعات خبر داد.

غلامحسین محمدی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه ایسنا، اظهار داشت: نشریات دانشگاه آزاد در چهار بخش نشریات مرتبط با «انجمن‌های علمی»، «کانونهای قرآن و عترت»، «تشکلهای اسلامی»، و «نشریات فرهنگی و اجتماعی» در نمایشگاه حضور دارند.

محمدی در ادامه سیاست فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره مدیریتی جدید را “حمایت از گسترش نشریات دانشجویی با سلایق و دیدگاه های مختلف در چارچوب قوانین” اعلام کرد و بیان کرد: با تاسیس اداره کل ارتباطات فرهنگی و نشریات در ساختار جدید معاونت فرهنگی ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه فعالیتهای این نشریات ایجاد شده است.

محمدی افزود: حضور نشریات دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی در قالب غرفه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، اولین حضور این نشریات در بیست سال گذشته و در نمایشگاه های مطبوعات اس که با استقبال دست اندرکاران این نهاد فرهنگی در دانشگاه مواجه شده است.

وی در ادامه افزود: در سال تحصیلی ۹۳ و ۹۴ بیش ازهفت جشنواره منطقه ای نشریات دانشجویی برگزار خواهد شد که مطمئنا باعث پویای فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه می گردد.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید توجه به فرهنگ از طریق به کار گرفتن مشارکت طیف های مختلف دانشجویان را در دستور کار خود قرار داده و نهادهای دانشجویی اعم از کانونها و نشریات دو بازوی اصلی مشارکت فرهنگی در دانشگاه خواهند بود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم