www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

حذف ۳۰۰ عنوان شغلی در دانشگاه استرالیایی

دانشگاه ویکتوریای استرالیا با هدف صرفه‌جویی مالی اقدام به تعدیل نیرو و حذف ۳۰۰ عنوان شغلی در این دانشگاه کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مقامات دانشگاه ویکتوریا اعلام کردند: با حذف ۲۰۰ فرصت شغلی تخصصی و ۱۰۰ موقعیت شغلی آکادمیک، اقدام به صرفه‌جویی ۴۰ میلیون دلاری خواهند کرد. این دانشگاه هدف از اجرای این طرح را حفظ موقعیت در بازار رقابتی دانشگاه‌ها عنوان می‌کند.

مسئولان دانشگاه ویکتوریا افزودند:‌ این دانشگاه تا سال ۲۰۱۶ میلادی نیاز به ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلار از راه پس‌انداز دارد و امیدوار است ظرفیت کنونی دانشجویی حاضر خود را با ۳۰۰ کارمند کمتر حفظ کند.

دانشگاه ویکتوریا در بیانیه‌ای اعلام کرد که این تغییرات به منظور ارتقای موقعیت بهتر دانشگاه در بازار رقابتی آموزش عالی ضروریست.

به گزارش ایسنا به نقل از یونیورسیتیزنیوز، «پیتر داوکینز»، معاون دانشگاه ویکتوریا افزود: در دانشگاه ویکتوریا نیز مانند سایر دانشگاه‌ها در صورت عدم اتخاذ تصمیم‌های سرنوشت‌ساز و کم‌کردن هزینه‌ها، فشار هزینه‌ها از درآمدها پیشی خواهد گرفت و در نتیجه ضرر جدی به دانشگاه وارد خواهد شد.

وی هدف از کاهش موقعیت‌های شغلی در این دانشگاه را اطمینان از آینده مطمئن این دانشگاه و برنامه آموزشی آسان‌تر عنوان کرد. وی همچنین گفت که این صرفه‌جویی‌های مالی به دانشگاه در اجرای طرح‌های آموزشی آن کمک می‌کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم