www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

جهاددانشگاهی می‌تواند نشاط بخش فضای فرهنگی جامعه و دانشگاه باشد

معاون فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی استان اظهار کرد: جهاد دانشگاهی می‌تواند نشاط را در فضای جامعه، به ویژه دانشگاه‌ها ایجاد کند.

دکتر علی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه جهاد دانشگاهی یک جریان نهادی و خودجوش انقلابی است اظهار کرد: این جریان توسط دانشجویان انقلابی در محیط‌های دانشگاهی شکل گرفت که نقش برجسته‌ای در تحول فرهنگی دانشگاه‌ها داشت.

وی ادامه داد: در حقیقت جهاددانشگاهی در راستای اهداف انقلاب اسلامی تشکیل شد؛ اگر به انگیزه‌های ابتدایی شکل‌گیری جهاددانشگاهی توجه کنیم، متوجه خواهیم شد این نهاد می‌تواند تاثیر زیادی در پویایی کشور در زمینه تولید علم داشته باشد.

یوسفی با بیان اینکه برخی از توفیقات بزرگ علمی کشور توسط جهاددانشگاهی رقم خورد تصریح کرد: جهاددانشگاهی با توجه به تجربه فراوانی که در حوزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دارد، می‌تواند نهادی تاثیرگذار در هر دو حوزه باشد.

معاون فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به فعالیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه دانشجویی خاطرنشان کرد: در این حوزه فعالیت‌های جهاددانشگاهی را بسیار خوب ارزیابی می‌کنم؛ در فعالیت‌های دانشجویی نهادهایی مانند سازمان دانشجویان توانسته‌اند عملکرد مثبتی داشته باشند.

یوسفی اضافه کرد: این نهادها توانسته‌اند در ایجاد نشاط در فضای دانشگاه‌ها موثر عمل کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم