www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ثبت‌نام بیش از ۴۰۰۰ داوطلب برای کنکور، در مهلت مجدد

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: تا ۸ صبح امروز دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۴۳۲۳ داوطلب در مهلت مجدد تعیین شده برای ثبت‌نام در آزمون سراسری ۹۴ ثبت نام کرده‌اند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: آزمون سراسری ۹۴ به منظور پذیرش دانشجو برای دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خوگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، کل رشته‌های تحصیل با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام در این آزمون در دو مرحله صورت گرفت، افزود: در مرحله اول ثبت‌نام که از ساعت ۱۸ یکشنبه ۱۹ بهمن‌ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شده بود و با توجه به مهلت تمدید شده در یکشنبه سوم اسفندماه پایان پذیرفت، جمعا ۸۴۸ هزار و ۴۲۸ داوطلب ثبت‌نام نموده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور ادامه داد: ثبت‌نام برای آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون سراسری که در تاریخ قبلی اقدام نکرده بودند، از ساعت ۱۰ صبح دیروز ۱۷ اسفند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز و در پایان روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه پایان می‌پذیرد. لذا به کلیه علاقه‌مندان که در این آزمون ثبت‌نام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند.

برگزاری آزمون در تاریخ ۲۱ و ۲۲ خردادماه ۹۴

توکلی در ادامه در مورد زمان برگزاری آزمون سراسری ۹۴ اظهار کرد: این آزمون طی دو روز و در صبح و عصر پنجشنبه ۲۱ خردادماه و جمعه ۲۲ خردادماه ۹۴ در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: آزمون عمومی و اختصاصی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح و آزمون هنر در عصر پنجشنبه ۲۱ خردادماه و آزمون عمومی و اختصاصی علوم تجربی در صبح و زبان در عصر جمعه ۲۳ خردادماه در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم