www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تکریم استاد باید در عمل باشد

معاون علمی و پژوهشی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه اساتید نباید پرچم علم را هیچ گاه بر زمین بگذارند گفت: امروزه در تولید علم در جهان مقام ۱۵ و در فناوری مقام ۸۵ را داریم. این در حالی است که در سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ باید مقام اول فناوری در منطقه باشیم.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، وطنی با سخنرانی در مراسم تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه امیر کبیر گفت: من از اساتید دانشگاه امیرکبیر درخواست دارم تا هیچ‌گاه پرچم علم را زمین نگذارند. در بازدیدی که از پارک پردیس علم و فناوری وابسته به نهاد ریاست جمهوری داشتم فناوری‌ای از سوی اساتید دانشگاه امیرکبیر ارائه شد که باعث شد ۴۰ درصد از مرگ و میر کشور در تصادفات جاده‌ای کاهش یافته و در تهران نیز ۶۰ درصد کاهش پیدا کند. این نشان از نقش اساتید دانشگاه در نجات انسان‌ها و عزت کشور است.

وی با بیان اینکه علم و فناوری مایه عزت و امنیت کشور است گفت: در سند چشم‌انداز پیش‌بینی شده که در سال ۱۴۰۴ مقام اول فناوری را داشته باشیم. پس اساتید دانشگاه باید از همین امروز برای رسیدن به این چشم‌انداز دست به کار شوند.

معاون علمی پژوهشی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه با الفاظ نمی‌شود از اساتید تجلیل کرد گفت: تکریم استاد باید در عمل باشد و آن هم با خضوع و خشوع در برابر او امکان‌پذیر است.

به گزارش ایسنا در انتهای این مراسم از اساتید نمونه و اساتید بازنشسته دانشگاه امیرکبیر تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم