www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تلاش دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای دستیابی به نهادینه شدن ارتباط دولت، صنعت و دانشگاه

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته آموزش و روز معلم، ضمن گرامیداشت مقام معلم، تاکید کرد: از شاخص‌های ارزشمند اساتید و معلمان فنی و حرفه‌ای کشور، مهارت آموزی به جای مدرک گرایی است که شان و جایگاه آنان را نزد دانشجویان دو چندان می کند‌.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، در بخشی از پیام دکتر مسعود شفیعی آمده است: دانشگاه به منزله نهاد مولد و اشاعه دهنده دانش و دانایی از جایگاه بزرگی در خلق ارزشهای معنوی و اخلاقی و علمی در جامعه انسانی برخوردار است. بدون شک استادان، معلمین ومربیان در ایجاد این جایگاه نقش بسیار موثری را داشته و دارند. شاید براساس همین تعریف است که پیامبران معلم بشر خوانده می شوند و در همه کشورها از جمله کشور ما روزی را برای تقدیر از استاد و معلم تعیین نموده‌اند تا از زحمات بی شائبه این عزیزان تجلیل شود.

گرامیداشت مقام استاد و معلم را در حالی برگزار می کنیم که امسال از سوی مقام معظم رهبری سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” نام گذاری شده است و جامعه دانشگاهی کشور، به خصوص اساتید فرهیخته، کارکنان پرتلاش و دانشجویان عزیز دانشگاه فنی و حرفه ای تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم خواهند نمود.

دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان یکی از نهاد های تاثیر گذار، تلاش خواهد کرد تا ارتباط دولت، صنعت و دانشگاه نهادینه شود و از این طریق دستیابی به اقتصاد مبتنی بر علوم و دانش تحقق یابد.

از شاخص‌های ارزشمند اساتید و معلمان فنی و حرفه ای کشور، مهارت آموزی به جای مدرک گرایی است که شان و جایگاه آنان را نزد دانشجویان دو چندان می‌کند.”

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم