www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تشکل‎های سیاسی- اسلامی عامل ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان هستند

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با بیان اینکه دانشگاه باشگاه سیاسی نیست، منافع و مصالح دانشگاه و دانشگاهیان را اولویت اصلی و دغدغه مسئولان برشمرد و گفت: تشکل‎های سیاسی- اسلامی عاملی در جهت پیشبرد اهداف و ارزش‎های مقدس نظام و ارتقاء سطح فرهنگی دانشجویان هستند.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، جلسه هم اندیشی دبیران تشکل‎های اسلامی- سیاسی و مذهبی اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به میزبانی ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.

بهروز دوستی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان و نماینده ریاست عالی دانشگاه در تشکل‎های اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان، ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب و ددمنش صهیونیستی، بیان کرد: این رژیم با قساوت و بی‎رحمی کودکان و بی‎گناهان فلسطین را به خاک و خون می‎کشاند و آنها نماد تروریست دولتی هستند.

در ادامه جلسه ضمن بحث و تبادل نظر دبیران تشکل‎های اساتید و دانشجویان، اهم مسائل و دغدغه‎های جامعه دانشجویی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان حاضرین در جلسه ضمن محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و انتقاد از سکوت مجامع بین‎المللی و دولت‎ها آمادگی خود را جهت هر گونه کمک‎رسانی به مردم مظلوم غزه و فلسطین اعلام کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم