www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل ۴۰ درصد دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی/ ساختمان برخی دانشگاه‌ها اجاره‌ایست

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست اعضای هیات امنای بنیاد خیرین دانشگاه‌ها اظهار کرد: فعالیت‌های خیرین در روند پیشرفت دانش بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمد فرهادی در این نشست در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه توسعه آموزش عالی بعد از انقلاب بسیار زیاد بوده است.

وی تصریح کرد: این دفعه دومی است که من به عنوان وزیر علوم انتخاب می‌شوم و شرایط امروز با دوران گذشته بسیار متفاوت شده است. علم به سرعت در حال رشد است و تعداد رشته‌های دانشگاهی بسیار افزایش یافته است.

وزیر علوم با اشاره به اینکه ۴۰ درصد دانشجویان کشور در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می‌کنند، گفت: این باعث خوشحالی ماست اما پذیرش بی‌رویه دانشجویان توسعه کیفی را دچار مشکل کرده است.

فرهادی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: دانشجویان می‌توانند با همکاری اساتید خود در حوزه تخصصی مربوطه در حل مشکلات کشور موثر واقع شوند و روند اداره کشور را بهبود بخشند.

وزیر علوم در خاتمه با اشاره به اینکه فرآیند توسعه کمی آموزش عالی نیز در برخی موارد با کمبودهایی مواجه بوده، افزود: برخی دانشگاه‌های کشور در ساختمان‌های اجاره‌ای فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم