www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تحصیل یک چهارم کل دانشجویان کشور در پیام‌نور

رییس دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه یک چهارم کل دانشجویان کشور در دانشگاه پیام نور تحصیل می کنند، گفت: کل مراکز دانشگاه پیام نور باید در تصمیم گیری های کلان این دانشگاه، سهیم باشند.

ابوالفضل فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور، از نظر جمعیت بزرگترین دانشگاه کشور است؛ به طوری که یک چهارم کل دانشجویان کشور در ۵۰۰ واحد این دانشگاه، در حال تحصیل هستند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور به صورت مجازی و حضوری در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی دانشجو می پذیرد، همچنین مراکز خارج از کشور این دانشگاه بسیار فعال هستند.

به گفته فراهانی، ۳۹۵۰ نفر به عنوان هیأت علمی و ۱۰ هزار و ۲۰۰ نفر در بخش اداری این دانشگاه فعالیت می کنند، در کنار این تعداد هیأت علمی، از پتانسیل علمی سایر دانشگاه ها نیز در تدریس استفاده می شود .

وی در خصوص جذب هیأت علمی خاطرنشان کرد: هیأت علمی همچون سابق و بر اساس پارامتر هایی همچون مدرک، سن کمتر از ۳۵ سال و در اختیار دانشگاه بودن، جذب می شوند.

فراهانی خاطرنشان کرد: برای بهبود وضعیت مراکز پیام نور کل کشور و آشنا کردن این مراکز با سیاست های کلان و برنامه چهار ساله دانشگاه پیام نور کشور، سفر های استانی ام ادامه خواهد یافت.

وی گفت: با توجه به شناختی که از مدیران مراکز دانشگاه های پیام نور دارم، معتقدم تصمیم گیری ها نباید تنها از تهران صورت گیرد و سایر مراکز باید در همه حوزه ها ایفای نقش کنند و لازمه رسیدن به این خواسته، ارتباط مستقیم با مراکز دانشگاه پیام نور در کل کشور است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم