www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

تجهیز و تکمیل کتابخانه و آزمایشگاه‌های تمام دانشگاه‌های پیام نور اردبیل

‌رییس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: در دانشگاه‌های پیام نور استان ۲۶۴ رشته محل در ۱۳ مرکز و واحد با ۲۱ هزار دانشجو در حال علم آموزی هستند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، ولی الله خوش طینت در جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان نیر گفت: در دانشگاه‌های پیام نور استان ۲۶۴ رشته محل در ۱۳ مرکز و واحد با ۲۱ هزار دانشجو در حال علم آموزی هستند و یکی از برنامه‌های این دانشگاه جذب هیات عملی خواهد بود.

وی با یادآوری رشته‌های فعال این دانشگاه تجهیز و تکمیل کتابخانه و آزمایشگاه‌های تمام دانشگاه‌های پیام نور استان را از جمله برنامه‌های کیفی این دانشگاه ذکر کرد و افزود: آزمایشگاه قطبی استان در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در حال احداث بوده و برای تکمیل آن اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

خوش طینت گفت: چهار سالن فرهنگی، ورزشی در شهرستان‌های گرمی، اردبیل، مشگین شهر و خلخال و چهار مجموعه فرهنگی در مشگین شهر، گرمی، خلخال و پارس آباد در حال احداث است.

وی افزود: ساختمان آموزش مرکز اردبیل در زمینی به مساحت دو هزار و ۳۵۰ متر مربع با ۱۲ میلیارد ریال و ساختمان آموزش سرعین هم در زمینی به مساحت دو هزار و ۳۵۰ متر مربع با ۲۰ میلیارد ریال در حال احداث است.

وی گفت: دانشگاه پیام نور استان اردبیل در قسمت اداری و رفاهی رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.

در ادامه اکبر صمدی فرماندار نیر هم در این جلسه خواستار ارتقای سطح کیفی و کمی دانشگاه پیام نور واحد نیر و ارتقای رشته های این دانشگاه شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم