www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بیانیه وزارت علوم به مناسبت در گذشت آیت الله مهدوی کنی

وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور بیانیه ای در گذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت .

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا ، متن کامل این بیانیه بدین شرح است :

«انا لله و انا الیه راجعون»

روح بلند اندیشمند فرزانه و معلم اخلاق و اسوه خدمت و فضیلت حضرت آیت الله مهدوی کنی (رض) به پیشگاه حضرت دوست و جایگاه ابدی صالحین شتافت و ثلمه ای جبران ناپذیر برای جامعه دینی و علمی کشور و باری بر قلب مشتاقان علم و دانش و دیانت پدیدآورد و حوزه های علمیه و مراکز آموزشی را به سوگی عظیم نشاند.

بی شک حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره)عمر پربرکت خویش را در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ، اعتلای دانش و تربیت دانشوران فرهیخته سپری کرد و اندیشه زلال و مجاهدات مستمرشان در تاریخ بصیرت و دانایی، جاری بوده و صفا، پاکی، ساده زیستی و خدمت بدون چشمداشت از ویژگیهای مبرهن و بارز این انسان ساعی، صادق و سخت کوش محسوب می شود.

این عالم ربانی در طول حیات طیبه خویش در تمام عرصه ها بی هیچ شائبه ای و به دور از هرگونه تعلقات فانی دنیا کوشید و با حمایت های همه جانبه به ویژه حمایت های مالی ،خدمات خالصانه و خداخواهانه ای در حوزه و دانشگاه از خویش به یادگار گذاشت.

تلاش در تأسیس و راه اندازی و مدیریت دانشگاه امام صادق (ع) که نقشی مؤثر در رشد علمی کشور داشته است، از لوح ضمیر مشتاقان دانش و پژوهش محو نخواهد شد.

وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ارتحال ملکوتی حضرت آیت الله مهدوی کنی ، رئیس مجلس خبرگان رهبری و ریاست محترم دانشگاه امام صادق (ع) را به مقام معظم رهبری ، اعضای مجلس خبرگان رهبری ، مراجع و علمای عظام ، جامعه حوزوی و دانشگاهی، آحاد مردم خدا جوی میهن مان ، به ویژه استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه امام صادق (ع) و بیت شریف ایشان تسلیت گفته و از بارگاه حضرت سبحان، علو درجات ایشان را خواستار است .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم