www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بیانیه دانشگاه آزاد در محکومیت هتک حرمت پیامبر(ص)

دانشگاه آزاد اسلامی در بیانیه‌ای جسارت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) را محکوم کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، متن بیانیه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است :

«بسمه تعالی

اقدام توهین آمیز و غیرقابل دفاع یک نشریه فرانسوی در جسارت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) آن هم به بهانه واهی دفاع از آزادی بیان، گویای عمق انحراف مدعیان مردمسالاری از اصول اولیه و بنیادین اخلاقی و انسانی است.

امروز در دنیای غرب و در جهان اسلام شاهد افراط و تفریط هایی به اسم آزادی بیان و دین هستیم که ریشه این فعالیتهای نکوهیده در اندیشه های باطل و منحرفی است که توجهی به فطرت پاک و خداجوی بشر ندارند.

توهین به ساحت نورانی پیامبر اکرم (ص) این پیام آور مهربانی، آزادگی و انسانیت نه تنها نشانی از آزادی بیان نیست که روی دیگر سکه افراط و تفریط گروه های تروریستی و تکفیری در مشوه جلوه دادن چهره اسلام رحمانی است و مشت فریبکار مدعیان آزادی و دموکراسی را در مقابل چشمان انسان های آزاده و خدا باور باز می کند. مدعیانی که از یکسو ادعای مقابله با تروریسم و افراط دارند و از دیگر سو با هدف قرار دادن مقدسات بخش اعظمی از جمعیت جهان بذر نفرت و تفرقه می پراکنند و بر آتش افراط می دمند.

نشانه بارز این رفتار مزورانه و توطئه کثیف در حمله بیشرمانه ارتش رژیم اشغالگر قدس به حریم رسمی کشور سوریه و به شهادت رساندن کسانی که در صف اول مقابله با گروه های تروریستی قرار گرفته اند، پیداست. این حمله نا بخردانه در حالی با حمایت و سکوت کشور های غربی صورت گرفته است که تنها نتیجه آن تقویت نیرو های خشونت طلب تکفیری در خاور میانه است.

اینجانب ضمن محکوم کردن جسارت بی شرمانه به ساحت قدسی پیامبر گرانقدر اسلام (ص)، شهادت سردار الله دادی و نیروهای جان برکف مقاومت را به محضر امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده این شهدا و مردم شریف ایران تسلیت می گویم و از جامعه دانشگاهی به ویژه دانشگاهیان جهان اسلام می خواهم همانگونه که در پیام روشنگرانه رهبر معظم انقلاب به عموم جوانان در اروپا و آمریکای شمالی خواسته شد، به روشنگری در مورد چهره واقعی و رحمانی اسلام و تبیین توطئه های وحشیانه گروه های تکفیری و دسیسه های حامیان اصلی آنها بپردازند.

حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم