www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری نشست توسعه آموزشی در قطر

نشستی با هدف توسعه آموزشی در کشورهای خاورمیانه و آفریقای شمالی (MENA) در تاریخ ۲۳ و ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ در شهر دوحه قطر برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این نشست به میزبانی دانشگاه ملی قطر برگزار می‌شود. کارشناسان معتقدند خاورمیانه سیستم تحصیلات دانشگاهی بسیار فعال و نوآورانه‌ای دارد که فرصت رشد بسیار بالا است و در صورتی که سرمایه‌گذاری بیشتری در این منطقه انجام شود می‌توان دانشجویان بسیاری را از سراسر دنیا جذب کرد.

این نشست نیز با هدف انجام تحقیقات زیربنایی برای شناسایی نقاط قوت و ضعف دانشگاه‌های منطقه برگزار می‌شود. این نشست که برای اولین بار در این منطقه برگزار خواهد شد، توسعه تحقیقات آموزشی را هدف قرار داده و ۲۲ نماینده از دانشگاه‌های سراسر جهان در آن شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از تایمز هایر اجوکیشن، خاورمیانه به دلیل سرعت رشد اقتصادی بالا زمینه مناسبی در توسعه علوم اقتصادی دانشگاهی دارد. توسعه استانداردهای آموزشی منطقه‌ (MENA) نیز در این نشست با هدف جایگاه برتر در رتبه‌بندی دانشگاه‌های دنیا، مدنظر قرار گرفته است. این استانداردها شامل وضعیت آموزش، تحقیقات آکادمیک، انتقال دانش و فعالیت‌ها و پروژه‌های بین‌المللی است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم